Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a fogyást ha nem ugyanannyi kalóriamennyiséget viszek be minden nap?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy ahhoz, hogy lefogyjak, napi 1500 kalóriát ehetek, ha tegnap ettem 800at ma meg 1400at, és mindennap ekkorák a különbségek, de nem megyek 1500 fölé, attól még fogyok, vagy azért mert egyik nap keveset eszem másnap meg többet akkor abból máris raktároz a szervezetem? Remélem érthetően írtam

2015. jan. 29. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
nem az a baj, hogy váltókalóriával eszel (hiszen kevesebb mint amit felhasználsz), hanem hogy vannak 800 kalóriás napok is. az nagyon kevés. próbáld 1200 és 1500 között tartani, az teljesen mindegy hogy egyik nap 1250-et eszel vagy 1489-et, de ne menj 1000 alá, mert izmot veszítesz, megáll a fogyás és hiánybetegségeid lesznek.
2015. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. jan. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!