Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Így is izomból fogynék?

Így is izomból fogynék?

Figyelt kérdés
Ha kevesebbet eszem de sportolok mellette h gyorsabban menjen a fogyás. Így akkor zsírból fogynék?
2015. dec. 2. 13:01
 1/3 anonim válasza:

Izomból is, zsírból is.

Az izmoknak kell "táplálék", hogy nőjenek, elsősorban fehérje. Nem kevesebbet kell enned, hanem minőségit! Sok fehérje, kevés szénhidrát, sok zöldség, kevesebb gyümölcs, minimális zsír.

2015. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire keveset.

Kevesebb evés, több mozgás - ez a szokásos, jó recept :)

(Lehet bármilyen remek étrended, kalóriadeficit nélkül nem fogsz fogyni, ez nem így működik, bár vannak érdekesen gondolkodó emberek.)


Szolid kalóriadeficit kell s persze alapvető, MIT eszel.

Ha nem túl nagy a kalóriadeficit és megfelelő a fehérjebeviteled, plusz mozogsz is megfelelően, akkor minimalizálod az izomvesztést s jobbára zsírból fogysz.

2015. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#1 -es vagyok. Rám céloztál, kedves 2-es, az "érdekesen gondolkodó emberek"-kel?

Persze, hogy kell a mozgás, de a kérdezőnél ez adott volt, én csak azzal egészítettem ki, hogyha kevesebbet eszik, nemcsak zsírból veszít, hanem az izmaiból is.

Persze, hogy kell kalóriadeficit, ebben egyetértünk. :-)

2015. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!