Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta, izomból fogynék?

Diéta, izomból fogynék?

Figyelt kérdés

Üdv! Nemrég kezdtem el diétázni, kalóriadeficit megvan, a 2-2.5*tskg fehérje is, a heti 0,5-1kg fogyás is de mindezt úgy hogy pl a húst mindig napraforgó olajjal készítem el, illetve napi 6db tojást(sárgája is) eszem ami már elég sok zsír, akkor nem zsírból fogyok hanem izomból? ch-ból kb 30-40g-ot szoktam bevinni napi szinten. 5 hét alatt lement 4 kiló, de nem nagyon látom magamon azt hogy zsírból lement volna bármi is. ( 85-ről 81re)


Röviden a kérdésem: ha megvan a heti 0,5-1kg fogyás, a 2g x tsgk fehérje és az edzés is rendben van, de sok zsiradékot használok akkor lehetséges hogy csak izomból fogyok és zsírból?



2015. febr. 8. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne próbálkozz a ketogén diétával, ameddig nincs elegendő ismereted annak összeállításához.
2015. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél Bcaa-t és glutamint :) menjen a tiszta bcaa 15 gr a glutaminból minimum 20 gr,nekem segített
2015. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!