Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez nagy baj? Túlléptem a kcal...

Ez nagy baj? Túlléptem a kcal keretemet (? )

Figyelt kérdés

Túlléptem a kalórikeretem 180 kcal-val és 6 g-mal a zsírt

Elrontottam? :/


2015. dec. 8. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem :) Holnap korrigálsz
2015. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Ajj , de utálom ezt a kalóriás izével fogyást, fogjátok már fel végre hogy nem a kalóriát kell nézni az egy hülyeség .. a zsír sem számít ,a szénhidrát és a cukor amit mellőzni kell.! Pontozzatok le nyugodtan, én tudom hogy butítják a népet. :)
2015. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű... Én olykor 1000-rel lépem túl és nem nagyon alacsony a keretem (már ha van olyanom, elég rugalmas) :D Bár ez téged nyilván nem érdekel.


Mit rontottál volna el, pár kalória ideoda, most komolyan, holnap kimész egyet sétálni és ennyi. De felőlem most is tornázhatsz egyet, ha már ennyire fontos.


Bizonyára így is fogysz, csak esélyes, hogy valamivel kevesebbet. És akkor mi van? Ez egy hosszas folyamat, nem lehet pár falattal elrontani...


Második hozzászóló: Márpedig a kalória alap fogyáskor, deficit nélkül nem megy. Tudod, mióta stagnálok kevés szénhidráttal? :D Hízni is lehet így. Bármilyen remek étrenddel és bármilyen alkattal lehet hízni, ha elég sokat eszik az ember... Még nekem is megy, napi +1000 kcal az igényemhez képest s ha egy hónap alatt nincs is változás, egy év alatt tuti. S én extrém stagnáló fajta vagyok, másoknak sokkal könnyebben megy.

Tudom, hogy vannak emberek, akik szerint napi 300 gramm zsírral is lefogysz, de ez nyilván butaság. Még én is híznék annyival, nem aktív életmód mellett. Nemhiába vigyázok valamelyest a zsírbevitelemre, muszáj.

2015. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen baj lehet 180 kcal többlettől?! Persze egyből hízol 10 kg-t! Jesszusom
2015. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!