Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Befolyásolja a fogyast, ha...

Befolyásolja a fogyast, ha kcal ertek megfelelő, azonban egeszen 17:00 óráig szinte semmit nem eszek, hanem majd csak akkor?

Figyelt kérdés
De a kcal megvan. Erre szoktam ra, de felek hogy az esti eves hizlal.

2015. dec. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mikor és milyen elosztásban eszed. Ahogy neked jó.

Annak megvannak az előnyei, ha nem cibálod egész nap az inzulinszintedet, bár egyesek az egyszeri nagy inzulinlöketet nem tartják jónak (ami persze kikerülhető napi 1 evésnél is, összetétel kérdése).


Sokan esznek csak este, lehet fogyni úgy is, nyilván.

2015. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan ehetsz akar ejfelkor is, baromsag az hogy az esti eves hizlal.


A kaloria stimmeljen (meg a makrok nagyjabol) aztan oke.

2015. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
38%

Nem vagyok szakertoje a temanak, es mindenki szervezete mashogy reagal a kulonbozo etkezesi szokasokra. En is tobbfele "fogyokuras" modszert kiprobaltam mar, neten is rengeteg (gyakran egymasnak ellentmondo) dolgot lehet olvasni. De vannak olyan dolgok, amik nagy altalanossagban mindenkire ervenyesek

1, ha csak egyszer eszel 1 nap, de akkor nagyobb mennyiseget, akkor a szervezet atall raktarozasra es bevitt tapanyag azon reszet amit nem hasznal fel rovid idon belul, azt raktarozza. Legtobb esetben zsirkent.

2, a vercukorszintet valoban erdemes egy bizonyos szinten tartani, ahogy azt az elottem valaszolo is mondta, DE nem nullan. Ezert javasolnak a szakemberek napi tobbszori kicsi etkezest.

3, az hogy este 6 utan ne egyunk, az igy elegge "feluletes" Van aki akkor dolgozik, vagy er haza munkabol, vagy sportol... A lenyeg h lefekves elott 2 oraval ne egyel, vagy ha megis, az maximum alacsony kcl tartalmu feherje forras ill zoldseg legyen.

4, es valoban, a makrok (zsir, feherje, szenhidrat) aranyanak betartasa is fontos.

Egy szo mint szaz: szerintem (tapasztalataim alapjan) nem egeszseges a napi egyszeri nagy etkezes es a fogyokurat is visszavetheti.

2015. dec. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az válaszokat :)
2015. dec. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!