Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kinek sikerult mar a kaloriaba...

Kinek sikerult mar a kaloriabazis oldal segitsegevel lefogynia?

Figyelt kérdés
legyszi azt is irjatok hogy mennyit mennyi ido alatt nagyon nehez volt vagy konnyeden ment.

2015. dec. 29. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Èn a nyár alatt fogytam a segítsègèvel 10 kilót. Megvolt az elhatározásom is, ès sosem lèptem kb túl a keretem. De ez mellè ugye a rendszeres sportás is társult, anèlkül biztos nem ment volna. Meg ugye az egèszsègtelen ètelek: kenyèr, pèksütemènyek, tèszta, csoki, cukor elhanyagolva.
2015. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. Először lefogytam kb 20kg-t 5 hónap alatt, anorexiás voltam stb. Utána egy ideig tartottam a súlyom (szintén kalóriabázis.hu-t használva), majd 5 hónap alatt felszdtem 10kg-t, most újra egészséges súlytartományba esek :D

Hullámvasút volt, de csak az a lényeg, hogy a kalóriabázis használható, és nagyon nagy segítség. (csak arra kell vigyázni, hogy általában nem égetsz el annyi kalóriát 1 óra mozgással, mint amit kiszámol az oldal)

Ha van valamilyen egyéb kérdésed, írj! És ne feledd el, hogy heti 0.8kg-nál ne akarj többet fogyni. (annyit is akkor, ha túlsúlyos vagy)

2015. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 12 kilót fogytam vele pár hónap alatt. Nem volt könny, de nehéz se, sokat sportoltam. Azóta visszahíztam 5-6 kilót, most küzdök, hogy lefogyjak újra.
2015. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én júniustól novemberig fogytam 18 kilót , sokszor átléptem a keretemet és volt 2 hét amikor felfüggeszetettem a diétát szóval ahhoz képest egész jó , azóta szintén a kalóriabázissal tartom a súlyomat bár a karácsonyi bejgli időszak alatt felcsúszott 1,5 kg de majd leadom azt is :D
2015. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Rólam 23 kg ment le 7 hónap alatt. Most nem használom, így stagnálok.

Kombináltam diétával és mozgással, így tudtam tartani a kcal keretet. Aztán abbahagytam a számolgatást, mert már tudom, mi fér bele, és mi nem. A mozgás elmaradt, ahogy lehűlt a levegő, a kaját tartom, így a fogyás megállt.

Most konditerembe vonultam, kíváncsian várom a folytatást.

Amire vigyázz: Olyan életmódot állíts be, amit akkor is tartani tudsz, ha lefogytál.

Ugyanis ha csak kevesebbet eszel, de utána visszaállsz arra az életmódra, amitől meghíztál, újból meg fogsz hízni!

2015. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
júliusban kezdtem és novemberig lefogytam 92 kilóról 75 kilóra. Most megálltam vele, mert nyaralni voltam, és ugye most az ünnepek miatt, de szerencsére nem híztam semmit. Januárban újra kezdem mert a célom, hogy 60 kiló legyek. Természetesen a diéta mellett rendesen sportoltam is.
2015. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az oldalon is vannak feltöltve sikeres történetek képekkel, az információ-t kinyitva ott van sikersztorik alatt.
2015. dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én kb. 8 hónap alatt 34 Kg-ót adtam le a segítségével.
2015. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 1 hónap alatt 4.5 kg ment le.(csak ennyi feleslegem volt)Nagyon könnyen ment.
2015. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kicsit off válaszom lesz, de a kalóriabázisról...


A kalóriabázis csak egy eszköz, nekem a megfelelő életmód a módszerem. Számolás nélkül fogytam tizenpár kilót, de mire számolni kezdtem, már túl kicsi volt a kalóriaigényem az alacsony aktivitásom miatt, az éhségem csillapításához szükséges mennyiség viszont mit sem változott. Mivel én tényleg csak számolok, a keret betartása falkaparó éhséggel nem az én műfajom, ezért a számolás nekem nem segített - amíg nem váltottam újra életmódot s az lassan le nem vitte az éhségemet. Ezen a ponton már hasznos volt az oldal, bár addig is informatív volt. Segít a számolásban (nekem főleg a makrók voltak érdekesek, a fehérje, amikor szinte csak növényből tudtam bevinni, a szénhidrát pedig mindig), ott tartom a receptjeimet is... Főleg az elején informatív, hogy abban a kis valamiben mennyi kalória tud lenni, miközben nem is akkora élmény, nem is laktat úgy... Később, amikor belejön az ember, már jobban tudja, mi merre.

Viszont ha valakivel könnyen elszalad a ló vagy tömény ételből is sokat tud enni, az jobb, ha előre számol s nem utólag jön rá, hogy a kicsit sütis, semmi különös ebédje meghaladta a napi keretet...

Máskor viszont abban segít, hogy ne egyek túl keveset. Az sem jó, mert akkor éjfél után, vagy másnap reggel leszek éhes (nálam mindkettő baj) s az éjszakai pihenésemet is rontja. Elvileg ezt a testnek kezelnie kéne, nálam ritka is ez, de ha az ember igyekszik minél kevesebbet enni és pont jó ételeket választ, amivel könnyen jóllakik, összejöhet az ilyen.

Azoknak különösen fontos nézni a dolgokat, akik extrém kalóriaszegény ételből esznek keveset, ott számszerűsítve látható a koplalás. Csak a keretet és a makrót kell rendesen beállítani, nem elhinni, amit az oldal mond, annak esze nincs...

2015. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!