Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintek ha 1500 kcal a...

Szerintek ha 1500 kcal a bevitel és 200 kcal ég el mikor indul el a fogyás?

Figyelt kérdés
167 cm 67,7 kg-os vagyok és fogyni szeretnék a cél 50 kg.Most kezdtem el a napi edzéseket,szedtem le egy appot és aszerint edzek napi 15 percet,persze elötte bemelegítek és utána levezetek.Emelett napi szinten kutyát sétáltatunk a kislányommal.Esetleg ha van pár tippetek nyugodtan írjátok le.Amúgy Májusig szeretném elérni a célom vagy minimum a felét.

#kalória #fogyú kúra
2016. jan. 6. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a 200 az 2000 akart lenni, különben nincs értelme a kérdésnek.

Nézd meg a kaloribazis.hu - t.

Ott be tud állítani az adataidat, a célodat, fel tudod vinni a napi étkezéseidet és a mozgást. A nap végén megmondja, hogy azzal a bevét és elégetett kalóriamennyiséggel heti ill havi időszakban mennyit fogyhatsz.

2016. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, szerintem a mozgás kalóriájára gondolt, szóval ha 1500 éget alapjáraton, akkor 1700.


Kérdező, szerintem az 50kg túl kevés lenne, én 168cm-hez, vékony csontozattal vagyok vékony 55kg-mal.

2016. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 1500-at eszik, es 200-at pedig eleget valamilyen plusz mozgassal. A fogyas rogton elindul persze egy nap utan csak par dekat fogyhat az ember maximum ZSIRBOL, de attol meg fogy :)
2016. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pusztán semmit tevéssel elégetsz 600-700 kcal-t. Zsírégetés mozgásnál 45 perc után indul meg, addig csak az izom növekszik, szóval ha azt veszed észre, hogy nem változol, sőt gyarapodsz, akkor elmondom, hogy az izomnak több a súlya, mint a zsír. Az evésnél pedig nem a mennyiség, hanem a minőség az elsődleges dolog, amit figyelembe kell venned. Persze a mennyiség sem mindegy. Energiában és fehérjében gazdag ételek fogyasztása segít majd a legkönnyebben, hogy lefogyj. Természetesen ezeken kívül sok gyümölcs, zöldség bevitel is kell a vitaminok miatt. A rostokról sem szabad megfeledkezni, teljes kiőrlésű péksütemények az ajánlottak és a húsokból pedig a fehérek az ajánlottabbak. Remélem tudtam segíteni, így sok idő után is. Továbbra is sok sikert! Ha sikerült a fogyás gratulálok, a helyedben most izmosítással folytatnám :)
2017. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!