Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kcal/Fehérje/Zsír/Szénhidrát...

BioTech1997 kérdése:

Kcal/Fehérje/Zsír/Szénhidrát bevitel?

Figyelt kérdés
120 kg vagyok regggelire 2 szelet graham kenyér között 1 pulykamell sonka tízóraira és ebédre is ugyanezt eszem uzsonnyára 2 főtt tojás 1 alma vacsorára pedig 1 főtt tojást eszem napi 1,5 L vizet iszom és napi 20p súlyzos edzés és 30p séta vagy 20 percet mozgok az Eliptikus trainerrel. Tudom a kaja nem valami jó de csak ezekre van lehetőségem ? Szerintetek ez a kaja sok a fogyáshoz?? vagy nem ? Mit kéne még ennem esetleg ha kevés ?

2014. nov. 10. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora a kenyérszelet, de beírva a kalóriabázisba, ez mindenképpen koplalós szint, s a fehérje sem elég (ha nagy szeletek, akkor csak kicsit vészes, de kalóriában akkor is kevés). Azonkívül, bár tudom, hogy léteznek emberek, akik nem esznek zöldséget és megvannak, szerintem ez így nem jó. Elképesztően egyoldalú kenyéren és tojáson élni, bár ez utóbbi remek étel, de az a 3 tojás nyilván nem tudja megmenteni az étrendedet.
2014. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit ajánlanál még ? milyen kaját egyek még és mikor ? És ha így fogyok akkor az visszajön ?
2014. nov. 10. 19:36
 3/4 angelside ***** válasza:
Számold ki a kalória szükségleted, az alá egyél 10-20 %-al. Figyelj oda a megfelel makró tápanyag arányra (fehérje, zsír, szénhidrát). Egyél "rendes" kajákat! Ne rövid távra tervezz, hanem egy egész életre! Ha ezzt betartod, nem lesz gondod sose, legalábbis a kaja miatt. :)
2014. nov. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendes főtt ételt is egyél. Eszel húst, akkor ne ilyen kis hártyákat, hanem normálisan, szeletet, amiben van is valami. De ehetsz más fehérjét is, én pl. szinte sosem eszem húst, mégis megvagyok. Ehetsz zöldségételeket is, némelyik még igen laktató is, főleg, ha tojás is van mellé vagy benne :) Speciel én fontosnak tartom a nyers zöldségeket is. Legyen változatosság. Nem kell minden ételcsoportot enni, de ne mindig ugyanazt a magot vagy növényt edd, az biztonságosabb, nagyon más tud lenni az összetételük. S finomabb és érdekesebb is, ha nem egysíkúan étkezel.


A visszahízást az okozza, ha nem megfelelően eszel és mozogsz, miután lefogytál - amennyiben nem rontod el koplalással az anyagcserédet.

2014. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!