Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek így működni fog...

Szerintetek így működni fog tovább?

Figyelt kérdés

Őszinte, KULTÚRÁLT VÉLEMÉNYETEK érdekelne. Tehát. Egy hónapja kezdtem a kalódiabázis.hu weboldal használatát. De 3 hét után nem láttam még csak egy deka mozdulását sem a dolognak. Aztán egy nap, ideges lettem és bűnöztem, körülbelül 400 kalóriával vittem be a 900 helyett. (És aztán azt le sem dolgoztam). Aztán másnap megmértem magam és fél kilóval kevesebbet mutatott a mérleg. De aztán, kezdődött a vizsga időszakom, állandó stresszelés, emiatt zabáltam mint valami nem fogyokúrázó, átlag ember.:-D

Ezután meg nem csak visszajött az a fél kg, de még plusz 1 dekát is felszedtem, tudom ez így nem túl nagy hízás, de akkor is. Szerintetek ha MOST visszállnék a fogyókúrára és pl folytatnám azt, amit eddig fogyózásnál(tehát pl 1200 kalóriabevitel, de azt a 300at lemozgom), akkor folytatódna esetleg gyorsabban a fogyás? Mert azt hallottam, hogyha hetente egyszer bűnözünk, azzal szervezetünknek "szólunk" hogy szó sincs koplalásról. Mert amúgy az 1200 kalória mellett EGY CSEPPET SEM ÈHEZEM. A 900 Mellett sem. Az értelmes válaszokat iszonyúan megköszönöm 16/L 160 cm, 61.2 kg (mostmár:()



2016. jan. 23. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme így mérlegelned magad. Fél-1 kg-ok simán változnak az emberen attól függően is, hogy hányszor emgy wcre egy nap, mit eszik, mennyit iszik stb. Ennyi változásnak semmi köze a fogyókúrához. 1300 kalória még nem számít bűnözésnek, 900 kalória viszont valóban éhezés közeli kategória. Azt az 1200-at tartsd szerintem és akkor semmi szükség "bűnözős napra". Valószínűleg azért nem fogytál az első 3 hét alatt, mert nagyon keveset ettél és azt is lehet vacakul. erről nem írsz, de érdekes lenne a kérdés szempontjából, hogy azt a 900 kalóriát mivel viszed be.
2016. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:) de amugy az etrendem is szerintem viszonylag megfelelo. Eleve nalam tiltott a feher liszt, igy leginkabb tonkoly, rizs vagy rozslisztes eteleket fogyasztok, ha fogyasztok. Ha valami edesre vagyom, almat eszem, vagy neha kiwit. Meg van a napi otszori etkezesem is. Vacsorara esetleg tonhalat eszem. A feher cukrot is helyettesitem, nadcukorral vagy mezzel, de ilyeneket is eleg ritkan fogyasztok. :)
2016. jan. 23. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem nem rossz, de ez a 900 meg csaló nap tényleg fölösleges.
2016. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: Ha liszttel, cukorral is megpakolod ezt a csepp kalóriát, akkor bizonyára nem elég tápanyagdús az étrended...

Szinte mindenben teljesen egyetértek az első válaszolóval. Azt ugyan nem tudom, miért nem fogysz koplaláskor, hiszen ilyenkor az a logikus, de a test elég trükkös.

Egyél rendesen. Tökmindegy, hányszor eszel és éhes vagy-e, ha a tested éhezik. Márpedig 900-zal nehezen tehet mást, még ha ennél azért lehet keményebben is koplalni.

2016. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!