Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem vagyok képes soha...

Miért nem vagyok képes soha kitartani?

Figyelt kérdés
Valamiért mindig feladom és nem bírom ki.

2016. febr. 4. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Mert nem is akarod igazándiból elérni a célodat!


Tulajdonképpen neked nem is célod az, hogy lefogyjál, inkább könnyedén feladod, és el van intézve a dolog, aztán jön az önsajnáltatás, hogy miért nem vagy képes soha kitartani.


Mert nem is akarsz te lefogyni!

2016. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nem csak te vagy igy vele.Én is igy vagyok vele.Én pl mindig mondogatom magamnak hogy holnap majd leteszem a cigit és elkezdek edzeni meg normálisan csinálni a dolgokat de sosem jönn össze mindig csak holnap meg holnap.Szerintem csak ilyen természete is van az embernek (feladom természete :D).De szerintem nem csak mi vagyunk igy vele biztos vannak még mások is
2016. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
# 1-nek igaza van. Nem vagy valójában annyira hiú, hogy ennyi szenvedést vállalj egy bizonytalan célért. Jól érzed magad, meg vagy elégedve, harmonikus a életed, ne is foglalkozz ezzel.
2016. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ujra én vagyok a második,mint ahogy mondtam ez csak egy (feladom természet :D).Ne halgass rájuk ugyse értik meg mert nem tudjak milyen érzés csak irogasság ami az eszükbe jut.Beszélj egy olyannal aki hozzád hasonló és kezdjtek el ketten egy dologért küzdeni
2016. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 4-es!


Bölcsebb maradtál volna, ha hallgattál volna!


Látom neked mindent a s..gged alá pakoltak és még soha nem kellett megküzdened semmiért!


Képzeld, én már átéltem, és anyukám is átéli nap, mint nap, mivel daganatos beteg és küzd az életben maradásért, már 10 éve!


Én is küzdöttem, pl. a fősulin, tanultam, hogy minden vizsgám meglegyen. Vagy pl. hogy leadjak néhány kg-t. És képzeld, én nem feladom, mert aki feladja, az gyáva és nem is akarja a célját.

Én, amit kitűzök magam elé, azt mindig megvalósítom.


De hát, olyan szerencsétlen egyénnek is kell lenni itt az országban, mint te, aki lusta megvalósítani az álmait, inkább kifogásokat gyárt, pl. "feladom természet".


Nem baj, és boldog vagyok, te meg... inkább nem minősítenélek.

2016. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kedves 5-ös máskor ne bunkózzással kezd a mondatodat.És amugy a (feladom természetet) azért irtam hogy a kérdezőt megnyugtassam hogy nem csak ő van igy vele.És én nem olyan dolgokra gondoltam mint pl a daganat betegségre mert olyankor mikor az ember az utolsókat huzza biztos elgondolkodik és jobban küzd,én pl olyanra gondoltam hogy sportolás normális napirend beosztás meg stb ugy hogy inkább halgass.
2016. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Márpedig van olyan, hogy az ember valamiért nem küzd, pedig igenis fontos számára a dolog. Erről bizonyára pszichológiai könyvek tömkelegét lehetne írni s lehet, hogy írtak is már. Sok embernek vannak önsorsrontó hajlamai, de ez persze nem kell hozzá, hogy feladja a dolgokat, annak sok oka lehet.

De a kérdezőt inkább az érdekli, hogy hogyan változtasson ezen, gondolom (mindazonáltal megértem azt, aki fontosnak tartja közölni vele, hogy mások sem mind olyan szuperek, hogy hipp-hopp lefogynak, ha elhatározzák. csak mert ez reális, még közel lehetetlen sok embernek).


Fogyáskor nem is a fogyni vágyók lelki gyengeségével szoktam foglalkozni, hanem inkább a gyakran nem megfelelő módszerrel. Ha az önfegyelmemet vesszük alapul, sopse fogytam volna le :D Még nincs is befejezve, de jó módszert találtam, amivel nem volt nehéz az első szakasz (mindössze drasztikus életmódváltás kellett hozzá, de az könnyen ment s jól jártam vele, azt hiszem). Bizonyos módszereket nem tud akárki magára kényszeríteni s nem is kell. Valamennyi tartás, fegyelem, saját szabályokhoz ragaszkodás persze általában kell, egy jó étrend sem garantálja az odafigyelés nélküli fogyást (bár szerencsés esetben megtörténhet), de azért nem mindegy, hogy kis odafigyelés vagy iszonyatos önsanyargatás kell hozzá.


Ha egy étrendet "ki kell bírni", nem pedig rám szabottan jóleső, azt nem tartom jónak, de lehet, hogy én túl hedonista vagyok. Mindazonáltal vagyunk ilyenek is. A fogyás túl hosszú folyamat ahhoz, hogy ne élvezzük.


Úgyhogy az első tippem az, kérdező, hogy nem elég jó a módszered.

2016. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De igen el akarom érni, csak valamennyire csokiőrült vagyok és nehéz megálljt parancsolni.
2016. febr. 8. 20:03
 9/11 anonim válasza:

Kettő évvel ezelőtt fogytam 25 kg..heti ötszöri edzéssel,,másképp étkeztem,de nem éheztem azt nem bírtam. :)

Esténként ha elég sötét volt már futni is kimerészkedtem..:)Aztán egyik este elestem kiment a bokám :((

Nem volt szabad terhelnem és szépen jöttek vissza kilók..


A fogyástól sokkal jobban éreztem magam..rám jöttek régi ruháim is..de a mai napig halasztgatom,hogy újra belefogjak.mindig holnap és holnap,De erre csak egy magyarázat van..Lusta dögök vagyunk..

Remélem egyik reggel úgy ébredek fel,,hogy tényleg el is megyek edzeni,,Az első lépés a legnehezebb.

Kitartást és sok fogyást Kívánok mindenkinek..

2016. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell igazán sokat leadnom szóval csak úgy 4-5kg-ot, meg amúgy sokat sprtolok, tehát ezzel sincs gond egyszerűen nehéz ellenállni az édességeknek...
2016. febr. 9. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!