Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki fogyott már úgy, hogy...

Valaki fogyott már úgy, hogy csupán elkezdett valamivel kevesebbet enni?

Figyelt kérdés

Nagy édességfüggő vagyok, ezért nálam a drasztikus váltások/diéták nem működnek, mert pár nap után feladom. :(

Viszont most egy hete már kevesebbet eszem jóval a szokásosnál, de nem éhezek, csak elhagytam a "szemét" kajákat, és édességből is csak egészségesebb verziót eszek, és nem hegyekben persze. Egy hét alatt olyan 1 kiló ment le, de attól félek, hogy ez meg fog állni.


Ti hogyan fogytatok le életmódváltással?


2016. febr. 5. 13:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
én egyszer elkezdtem úgy hogy kevesebbet ettem le is ment 8 kg de aztán vissza is jött
2016. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolom azért jött vissza, mert utána ugyanúgy sokat ettél. Nem?
2016. febr. 5. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Rendes ètrend ès rendszeree testmozgàs nèlkül nemesz hosszantartò eredmèny.
2016. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egészségesen eszem alapvetően, sok zöldség, gyümölcs, sovány hús, csak az édességeket próbálom elhagyni, és sokat futok meg gyalogolok.
2016. febr. 5. 15:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Én iszonyat sokat ettem régen, mondhatni zabáltam. Úgy fogytam le öt kilót, hogy kiszámoltam, hogy a napi kalóriabevitelemnek 1700 kcal-nak kénne lenni a testsúlyom megõrzéséhez, ehelyett csak 1200 körül ettem. Nem nehéz, bármit ehetsz, csak ne lépd túl a kcal.mennyiséget. Van egy csomó oldal, ahol KI tudod számolni, hogy mennyit kéne enned egy nap és én azt ajánlom, hogy csökkentsd 500 kalóriával. Meg jó lenne ha sportolnál valamit és nem lennél olyan lusta dög, mint én ;P :D
2016. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a kenyérfélékre/tésztafélékre, ezekböl ne egyél túl sokat. Vizet igyál! Ne egyél, csak egy minimális édességet. A húst hanyagold( ne csak fogyó alatt, hanem amúgy is, mert egészségtelen) és igen a cukorra figyelj oda, ha teheted édesitöszert hasznalj helyette ha minden kötél szakad ;)
2016. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, a hús egészségtelen, de az édesítőszer nem? Logic?


Amúgy én a kaloriabazis.hu oldalt használom és ha nem rontom el a számlálást, akkor egész jól szokott menni. :p

2016. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A párom mindig így fogy, sosem változtat az életmódján fogyás miatt. A kalóriadeficittől fogyunk s nála mindig sikeres is ez (én is fogynék deficitben, az én szervezetem is engedelmeskedik a termodinamika törvényeinek, de mivel a legtöbb étrenden éhezem úgy, nem csinálom). Utána úgy eszik, mint előtte s ugyanúgy súlyt tart vele, a hízásai extra esetekben történnek, amuikor elmarad a mozgás, mert szabadságon van meg efféle, nem zabálós fajta (csak igen sokat eszik, mert kell neki az energia).

Aki visszatér a gyors hízást hozó táplálkozására, az nyilván újra hízni fog.


Te, kérdező, életmódot is váltottál, így pláne hatékonynak kell lennie a fogyásodnak, amennyiben összejön a deficit (nálad láthatóan ez megvan. amikor én életmódot váltottam és sokkal kevesebbet ettem, nem fogytam, mert a kevesebb is sok volt).


Az 1 kiló majd bizonyára csökken (ez is lehet, hogy többé-kevésbé víz), hacsak nem mozogsz sokat, de nem baj, a stabil lassabb fogyás teljesen jó.

2016. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért, többiek, ne feledjétek el, hogy nem mindenkinek könnyű keveset enni. Évek óta igyekszem és 2000 alá menni óriási kihívás, pedig igen jó étrendem van, ami laktat. Na ilyenkor jön be a mozgás. Legrosszabb esetben tömegelek most s nem fogyok :D Az se baj. S jön a tavasz, biciklis- és gyalogtúrák (persze télen is lehet, de sokszor van szeles, sáros idő, amikor engem nem vonz a dolog s a táj is szebb tavasszal)...
2016. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Krisz85 ***** válasza:

ha sz*r szemét kaját eszel egész nap, és egyszer csak kevesebbet viszel be belőle, attól az még sz*r marad...


egyrészt nagyon sokat kéne edzened és az édességeket edzés után enni azonnal, akkor ártasz vele legkevésbé, vagy átállni a vegán kajálásra, és abból is gyümölcsturmix gyümölcsturmix hátán, 0 zsírbevitellel és mozgással még megoldható lenne az édes íz iránti sóvárgásod

2016. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!