Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az miért van, hogy napi 500...

Az miért van, hogy napi 500 kalória körül eszek (van olyan, hogy kicsit 1-2 szazzal tobbet viszont akkor masnap 300-t vagy kevesebbet) viszont semmi bajt nem érzékelek?

Figyelt kérdés
már másfél hónapja ez van,fogytam is 10kilot,de nem erzem,hogy vitamin hianyom lenne vagy barmi..pedig nem eszek fott etelt annyira

2015. jún. 17. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Te koplalsz, a legegészségtelenebbet választottad. Minimum 1000-1200 kalória körül kéne enned egy nap! Ez az egészséges.

De te, amint visszatérsz a régi életmódodhoz, nagyon gyorsan visszafogod hízni azt a 10 kilót, de lehet, hogy még többet is. Éljen a jojóeffektus!

Gratulálok neked, jó sok eszed van, hogy így csinálod ezt!


A baj nem mindig azonnal jelentkezik, hanem később! Majd amikor a kórházi ágyban fogsz felkelni, mert legyengülsz, akkor lesz időd elgondolkodni a tetteden!

2015. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szervezet egy darabig bírja a koplalást, nem mutatkoznak a károsodás jelei, de aztán majd a nyakadba szakad minden, akkor majd megérzed, mennyit ártottál magadnak.
2015. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Hülyeség amit így csinálsz...majd rájössz.
2015. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy jól számolod? Nem tudom elképzelni, hogy 500 kilokalórián élsz már másfél hónapja és csöppet se zavar. Mit eszel egy nap?
2015. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Márpedig van, aki kevesebben él és megvan egy ideig, fura emberek vannak... Én 1500-tól a falat kaparnám vagy rosszul is lennék, ha nem lenne speckó étrendem (de így sem szoktam ilyen picit enni).

A test elég sokáig bírja még hiányos étrend mellett is, s ha van is gond, az sokáig észrevétlen lehet, de amiből van tartaléka, ott jó darabig nincs is gond. Bámulatos az emberi test, néha nem értem, hogyan képes valaki még életben lenni... Másfél hónap még nem is olyan nagyon hosszú s nem is tudjuk, mit eszik a kérdező, ha beviszi a fehérjét, az azért egészen más, mintha cukros dolgokat enne, persze az attól még koplalás és nem mindenki bírná, de hogy írtam, sokféle ember van...

2015. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Ha te így kívánod, akkor számodra ez a jó. Ne hallgass másra! Dugig van a net ilyen-olyan félreinformáló hülyeségekkel, hogy mit kell ennünk, mintha mindenkire ugyanaz vonatkozna. Hidd el, addig jó neked, amíg ezektől a "jótanácsoktól" távol tartod magad, és a saját érzékeid követed. És jól teszed, hogy nem eszel főtt kaját.


Miért írtad ki egyáltalán ezt a kérdést? Tán rosszul érzed magad? Vagy esetleg valaki bebeszélte neked, hogy ez nem jó, és már rosszul kéne érezned magad? Ki tudja legjobban, hogy számodra mi a legjobb?

2015. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Még valami. Az ember több hónapig is kibírja étel nélkül. Az állatok ösztönösen tudják, hogy mikor mennyit kell enniük, és van, hogy huzamosabb ideig szüneteltetik az evést, ugyanis ilyenkor a szervezet gyógyul. Ezt böjtnek hívják. Nagyon ritka manapság az olyan ember, aki érzi, hogy mikor kell szünetet tartani, lévén hogy belénk nevelték, hogy nekünk egyfolytában zabálnunk kell. Túl vagyunk táplálva, és sokaknak ez okozza vesztét is.
2015. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy nap és mennyit?
2015. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hopp van egy mesteri biológus-sámánunk :DD ( igen a címet a 6,7 hozzászóló nyerte el :D )
2015. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat altalaban 1 vagy 2 szedvicset eszek meg gyumolcsot szendvics: minimalis vaj,egy szelet sonka,egy szelet sajt
2015. jún. 19. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!