Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha fogyni szeretnék ez sok?...

Ha fogyni szeretnék ez sok? Kalóriaszámlálással szeretnék még 8 kilót fogyni. 15/L 165cm 58.5kg

Figyelt kérdés

1 hónap alatt lement 3.5 kiló,ez így egészséges ugye? Nyárig szeretnék még fogyni 8 kilót

Ma ezt ettem:

Reggeli: light joghurt málnaval+kis fitness gabonapehely

Tízórai: répa

Ebéd: borsóleves, krumplifőzelék, 1db fasírt, saláta (mindenből keveset)

Délután ennék abonett kenyeret sonkával+zöldséggel

Vacsorára pedig megint valami zöldséget.

Legyek szigorúbb és egyek kevesebbet??? Légyszi minel többrn válaszoljatok


2016. febr. 7. 13:44
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem ez jó módszer :) bár fasírt és krumpli nem a legjobb fogyókúrás étel,de ha belefér a napi megengedett kalóriába akkor jó. (Van ilyen kalkulátor a neten ahova beírod a korod, súlyod, magasságod és kiadja hogy fogyáshoz mennyi kcal ajánlott) én 3 hete fogyózok én is nyárra szeretnék fogyni..

16/l

2016. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
1. Vagyok (meg esetleg fasírt helyett csirkemell, gyümölcs (kevés) meg fontos hogy napi 2-3 liter VIZET igyál.. (Nekem is nehéz mert nem vagyok oda a vízért)
2016. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Gyümölcsöt azt nem a főzelék melle irtam hanem nassinak
2016. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma futottam is (400 kalóriát égettem) szóval igazából azért ettem meg a fasirtot😆 vizen kívül csak teát szoktam inni(cukor nélkül)
2016. febr. 7. 14:00
 5/11 A kérdező kommentje:
13:53as! Neked eddig mennyit sikerult fogynod és mi a célod? Milyen módszered van?:)
2016. febr. 7. 14:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Reggelihez ennék egy kis light sajtot (mondjuk tolle light) vagy túrót/cottage cheese-t+ ebéd és uzsonnához csirkemellet egy napi 30-4
2016. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0 dekát, fasírtot kidobnám. (bocsi elküldte valamiért)
2016. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.ja és napi 1200 kalória nem sok ugye?
2016. febr. 7. 14:05
 9/11 anonim válasza:
(13.53 vagyok) kb 5-6 kg-ot szeretnek fogyni. Reggelire:szendvicset eszek csirkemell sonka,kicsi vaj (rozskenyér vagy vmi magvas zsemle) esetleg puffasztott rizs,müzli szelet (suliba is ilyeneket viszek) ebédre: (az kicsit csúszik mivel a suliból 3-4 körül érek haza. Csirkehús zöldségekkel, kevés rizzsel. Vacsi: csirkesaláta, zöldségek, esetleg az mint reggelire (7 körül vacsizok mert az ebéd ugye csúszik) Kg-on nem nagyon van változás , de többen mondtak hogy rajtam latszik hogy ment le.. (Nem igazán mozgok sajnos.. De ha te mozogsz akkor egy kicsit ehetsz többet is) meg nekem azt szoktak mondani mivel hogy meg csak 16 vagyok napi 5-ször kéne ennem de mindig keveset
2016. febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem 1200 kcal egyatalan nem sok ha rendszeresen es sokat sportolsz akkor kevés is, de ha nem akkor jó
2016. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!