Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalóriaszámlálással megéri...

Kalóriaszámlálással megéri fogyni?

Figyelt kérdés
Megéri az, ha szinte mindennap neten megkeresem a megevett ételek kcal tartalmát és így számolom ki a bevitt kcal mennyiséget? Ezt vezetem majd egy füzetbe, így jobban átlátnám, hogy miket ettem előző napokon. Nem eszetlenül zabálnék, hanem így kb előre is ki tudnám számolni, hogy még adott napon mit/miket ehetek, mennyi kalóriánál tartok, stb.. Ha mozgok is, akkor a mozgás kcal-tartalmát le kell vonni az eddigiből?
2012. jún. 9. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nemkell számolgatni,gabonafélék,gyümölcs, zöldség,zöldtea persze mézzel,és mozgás.Ne egyél húst,és fehérlisztet sem.Cukrot meg felejtsd el egy életre.Tök fölösleges számolgatni,a tükörben lesz a lényeg úgyis.
2012. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ne egyen húst? Abban van a fehérje, pont azt kellene magasan tartani egy normális diétánál. Persze sovány húsra gondolok.
2012. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, hogy ne egyen húst. A hús nélkülözhetetlen az egészséges emberi élethez. Amúgy én számolom, mellette sportolok. Megéri! De sok zöldséget egyél!
2012. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ma 09:07

Te inkább ne szólj hozzá, ha nem érted a lényeget...

Ha nem számolja, gabonafélével meg mézzel pikkpakk át lehet lépni a határt.

Meg amennyi fehérjéhez jut a szervezet a szupi ötleteid által, hamar leépül az izomzat...

Ne egyen húst... Tartogasd már meg a hülye idióta tanácsaidat magadnak...

2012. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Tejsavó fehérjét kell bevinni,a húst nemtudja megemészteni az emberi szervezet,mert méreg.Valószínű a sok húsevéstől vagytok ilyen agresszívek.
2012. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"a húst nemtudja megemészteni az emberi szervezet,mert méreg."

Te melyik bolygón élsz?? Vagy patkány hússal etetnek??

2012. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nézd.Van akinek egy patkány is ínyenc falat.Nem hinném,hogy a kérdező Fekete László nyomdokaiba akarna lépni,Kőbán Rita szerzett életében 1-2 érmet húsmentes életmóddal,mégsem épült le az izomzata.A hús kizárólag vadállatoknak való,még az sem mind eszi meg...A kutyák is jobban érzik magukat,ha nem viszik be a szenny húst.Ez tény.
2012. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na, még egy agyhalott... (farikcsaaa)
2012. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyétek csak a halott állatok húsát.
2012. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
azt te tudod hogy neked megéri-e. Ha az a kérdés hogy lehet-e, akkor lehet, én is így fogytam. Nyilván akkor van értelme, ha nem azt kell majd írnod hogy 5 bigmac menü és egy egész torta, de írtad is hogy nem zabálnál
2012. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!