Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nektek bevállt ez a kalóriaszá...

Nektek bevállt ez a kalóriaszámlálós módszer? Bárki véleményét várom! Egy kis biztatást is kérnék, ha lehet, hogy könnyebb legyen.

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben kalóriadeficitben eszel, fogynod kell. Az a trükk, hogy nem ismered a kalóriaigényedet, viszont azért ezt ki lehet tapasztalni.

Nekem beválna, ha képes lennék éhezni (éhen maradni tudok is, de nem működöm és tönkremegy az alvásom), de így kénytelen vagyok elverni az éhem, akármit is csinálnak a számok... Nálam csak a remek, kalóriadeficitben is laktató étrend, elég mozgás és némi fegyelem kombója ad némi esélyt...


De hasznos tud lenni, ha kiszámolsz pár napot s megtervezed a többit... Csak legyen egy jó étrended hozzá. A számolás csak egy számolási módszer, nem étrend, ugye.

2016. febr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beválik, de a makrotápanyagok is fontosak!
2016. febr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem működött! :-)

20 kg-ot fogytam, igaz heti 3-4 alkalommal sportoltam is.

Most fogom újra kezdeni, mert közben terhes lettem,így félbemaradt a dolog. Szerencsére a várandósság alatt nem jött fel rám semmi,szóval azóta sem híztam vissza.

Sok sikert!

2016. febr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Főleg neked kedves 3.
2016. márc. 1. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!