Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Igy is sikeres lehet a súlytar...

Igy is sikeres lehet a súlytartáso?

Figyelt kérdés
Megettem 250g sült pontyot és elég zsíros volt.Súlytartásnál belefér ebédre egy kis hajdinával?

2016. márc. 11. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem rendszeres a ponty meg a halba magas a telitetlen zsir neha belefer
2016. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.

De te minden nap megkérdezed, hogy jó volt e az étrend? :D Te vagy a 17 éves lány, aki minden délre hajdinát eszik, ugye? Tegnap este is pontyot vacsoráztál, gondolom ez a másik fele.

2016. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hallal semmi baj nincs,nem baj,hogy zsíros.

A nap többi része érdekelne.

2016. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mar annyit lattam itt a hajdinat hogy kenytelen voltam megnezni mi az

Izerol mondanal valamit?

2016. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen én :D de csak ez a hét volt ilyen ,,halas",mert apu elment horgászni és nagyon sokat hazahozott,el kell fogyasztani mert nem fér be a fagyasztóba már :D hajdinát pedig szeretem.Suliba is azt adtak meg itthon is az volt,ezért tűnik olyan soknak.A hajdina ízét egyébként nem tudom semmihez sem hasonlítani.Nekem ízlik,de sokan nem szeretik..Pedig egy kis fűszerrel szerintem finom,akárcsak a köles.Én krumpli és rizs helyett inkább ezeket eszem. :) Mellesleg holnap halászlé lesz :D
2016. márc. 11. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor jól sejtettem. Tök jókat, egészségesen eszel. Néha napján azért egy kis édesség is nyugodtan belefér, pláne, hogy "csak" súlytartást szeretnél. Csak így tovább! :)
2016. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszii:D ma fogok enni turotortat,aminek a piskotalapja telj.kiorl.lisztbol lesz es a turoba xilit:) de persze ez nem azt jelenti h jol be lehet kajalni az egeszet
2016. márc. 12. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!