Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány napon át kell a napi...

Hány napon át kell a napi kalóriakeretet átlépni, hogy 1kg hízást érjünk el?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy 500+ kell naponta legalább,hogy hosszabb távon hízzon az ember. Tegyük fel egy héten volt 3 nap is,hogy 2100 fölött ettem legalább 300-500 kalóriával az mikor fog látszódni ha fog egyáltalán,mert közben van olyan is,hogy nem eszek még 1800-at sem...Hogy van ez?

2016. márc. 11. 17:06
 1/4 anonim válasza:
Véleményem szerint próbálj meg egy hónapba folytonosan többet enni mert ha csak egy nap eszel 2100 fölött és másnap csak 1800-at eszel akkor azt ismét le fogod fogyni azt a kicsit amit előző nap felszedtél
2016. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mert ha jó ideig kevés szénhidrátot eszel, akkor kiürülnek a glikogén raktárak, így először a többlet energia szénhidrátból odamegy, szóval nem feltétlen hízik az ember + pár száz kcal-tól pár napig. Persze a mérleg többet mutat, mert a glikogén vizet köt meg, de az nem zsír.
2016. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szintis Zoli ***** válasza:
Aztán, ha már betöltődtél, átlag 7000 Kcal plusz jelent majd egy kilogramm testtömeg növekedést (izomban vagy zsírban). Praktikusan napi 1000 Kcal kalóriaplussztól kb. heti 1 kilót hízol.
2016. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most elég sok süti készült a családban és azért megeszek pár szeletet illetve vannak kisebb kerek sütemények is abból is bekapogatok ami azért megdobja a napi bevitelt,de amúgy nem szoktam vagy csak 1-1 szeletet.


Kíváncsi leszek 1 hét múlva sikerül-e híznom. Sajnos nagyon sovány vagyok. 180 cm és 56 kg, ráadásul férfi.

2016. márc. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!