Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan motiváljam magam...

Hogyan motiváljam magam fogyókúrához? (többi lent)

Figyelt kérdés

nincs elég akaraterőm. nagyon szeretnék fogyni, de nem megy. egyszer már elkezdtem fogyókúrázni. fogytam is 6 kilot, de a mult honappban visszahiztam 3mat. nem tudom mi lehet a gond vagy miért nem tudok fogyni mert:

mindennap edzek: uszás, futás, aerobik, erősítések-nyújtások, kondiba: szobabicikli,sulyzo. es emellett nagyon odafigyelek az etkezesre. napi 500 kalóriát eszek, egeszsegesen: zöldségek, teljeskiörlésü kenyér, zab, gyümölcsök, tojás... mást egyáltalán nem.

ha esetleg mégis többet ennék nagyon lelkiismeret furdalásom van és meghánytatom magam. légyszives ne fikázzatok, építő kritikát és segítséget szeretnék. köszönöm. 16l



2016. márc. 24. 20:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legfontosbb: Ne koplalj! 500 kcal naponta brutálisan kevés! Rendbe kellene tenni az anyagcsere folyamatokat. Sport mellett naponta legalább 1.800-2.000 kcalt kellene enned.
2016. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Építő jelleggel mondom, hogy keress fel egy pszichiáter szakembert.


Kérlek, itt ne várj segítséget, mert neked ez már kevés.

2016. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sok kivetnivalót találhatnék, de a legrosszabb ( a hánytatáson kívül), hogy 500! kalóriát eszel.....nem egészséges....bepánikol a szervezet és éhezel.

2016. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
tudom. köszönöm, de sajnos igy se tudok fogyni. jövőhéten megyek először pszihológushoz
2016. márc. 24. 21:04
 5/21 anonim ***** válasza:
"igy se tudok fogyni" Normálisan próbáltad már? Magasság? Súly? Ha már rég anorexiás súlyod van, nem is fogsz nagyon többet fogyni...
2016. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem eszel egészségesen. Szénhidrátra alapozott 500 kcal-os étrenddel? Durva fehérjehiányod lehet, koplalsz és tuti sok más tápanyaggal is gond van.

Kivéve, ha csak tojásfehérjét eszel, nem egész tojást. Akkor lehet elég a fehérje, bár akkor még a tojássárgája dús tápanyagtartalmától is elesel (bár eleve nem férhet be sok a napba).

2016. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

mai napom:

1 pohár brokkoli turmix

1 pirítós és egy tükörtojás

sok víz, és tea (cukor nélkul)

plusz egy óra esősítés fél óra futás és félóra úszás

ettem zabpelyhes kekszet teához vacsira, amit az elobb ki is hánytam. 173 cm vagyok 50 kg-al. voltam már 47 is, de az álomsúlyom 45 lenne

2016. márc. 24. 21:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
5. Vagyok. Lehet velem van a baj,... De te BETEG vagy..... 45 kg?!!?! Ekkora magassághoz? Nem vagy te normális.
2016. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
lehet h nem normalis, de en vekony akarok lenni. most nem vagyok az. de nagyon szeretnek 45 lenni
2016. márc. 24. 21:41
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a testmagassághoz normális zsír-izom arány mellett kb. 66 kg lenne az ideális. Az ideális tartomány olyan 59-73 kg közt.

A még egészséges intervallum 53 kg-tól. Tehát már így is kóros soványságról beszélünk. Ha ehhez hozzáveszem az életkorodat, gyanítom, a nemi fejlődésed megállt, menzeszed vagy nincs, vagy rendszertelen.

Már így is kérdéses, lehet-e valaha gyereked...

Ezen kívül nagyon kevés lehet rajtad a zsír, ami a belső szerveidet védi. Még pár ilyen év, és az életeddel játszol!

2016. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!