Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl sok volt már a szénhidrát...

Túl sok volt már a szénhidrát (reggel), vagy ez még jó?

Figyelt kérdés

Halihó :) A ma reggelem kicsit kaotikusra sikeredett, mármint evés terén.

100g túró édesítőszerrel és egy evőkanál kajszilekvárral (házi)

Egy műzlistálnyi (2-2.5dl) puding (itthon főzött vanília és eper vegyesen)

Fél szelet (kisebb) bundáskenyér

2db pici kakaós kifli (itthon sütött, kb.2x 30-40g)



2016. ápr. 5. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit mondunk? Visszacsinálni már úgyse tudod. legközelebb ne egyél ilyeneket és kész.
2016. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
30%
mi a célod ezzel? diétázás,egészséges táplálkozás az biztos,nem! minden másra kitűnő.
2016. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

hát visszacsinálni már úgysem tudod...

amúgy jól értem, hogy a kakaós kifli darabonként 30-40 g? vagy a kettő annyi? ha egy darab, akkor az nagyon sok! az már eleve 80 g ch, és erre még jött a többi...

amúgy nem értem. fogyózol? mert akkor ez egy elég durva reggeli! mármint baromi sok!:D

2016. ápr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fogyózom, másfél kiló van vissza a célig (amit júniusig szeretnék elérni) és valahogy próbálom visszaállítani magam a súlytartásra.

Egyébként ma már mást nem eszek, mivel egész délután utazni fogok. Szóval ez reggeli-ebéd-vacsora egyben :) Naponta egyébként is kétszer szoktam enni.

2016. ápr. 5. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
de pont az lenne a lényeg, hogy sokszor egyél keveset. az, hogy reggel behabzsolsz egy csomó mindent, aztán a nap további részében meg éhezteted magad az nem túl egészséges.
2016. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Naponta 2x kell gyógyszert szednem és utána nem ehetek két órán keresztül, szóval nagyon nehéz beosztanom az időmet. Éhezni nem éhezek, mert valamit eszek közben, csak nem nagy dolgokat (egy alma, saláta stb...)
2016. ápr. 5. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod.

Amúgy nem kell sokszor keveset enni, sokunk csak éhezne azzal, illetve aki utál éhezni, az egyszerűen túlenné magát (ilyen vagyok pl. én). Ez amúgyis kivételes nap, akkor pedig elég sok mindent tehet az ember, akár ne is egyen, nem lesz baja, ha egészséges. Máskor persze már jól kell enni.


Nekem elég visszafogott reggeli ez (nem az a kifejezetten "fogyókúrás", de az mit számít? én sem a tipikus módszerekkel fogyok :) DE valóban vannak előnytelenebb dolgok, amiket jobb alkalmilag enni, bár súlytartani természetesen velük is lehet), mindenképpen ennék még a nap folyamán... A puding összetételét nem ismerem, makrókkal többet kezdenék, de ez van.

2016. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!