Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez jó lesz holnapr...

Szerintetek ez jó lesz holnapra? 13/l

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövèr,csak szeretnèk egèszsègesen ètkezni holnaptól :)(158 cm/43kg,de most fogytam 2 kg ot de ez majd visszajön:)-betegsèg miatt)

Reggeli: tejeskávè(cukorral èdesítő nincs)

1szelet tk kenyèr mozzarellával

Tízórai: 1 zöld alma

Ebèd:amit a menzán adnak

Uszi; natúr csirkemell filè rántottával(2tojással ,minimális olajjal)+saláta öntet nèlkül

Vacsi: zsírszegèny túró kb 150gramm naranccsal kompótlèvel. Szerintetek ez jó így vagy kell változtatni ( ha nem bíróm èdessèg nèlkül 1 szelet süti vagy 1 kos csoki :) )



2016. ápr. 10. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert ez egy fogyókúra, neked pedig nem kellene fogynod, főleg nem ebben az életkorban.
2016. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A cukros tejeskávét hanyagolnám, a salátára tennék öntetet (már ha szeretném. én eleve nem eszem salátát, csak nyers zöldséget, a rántottában pedig úgyis van zsír bőven).

Azt persze nem tudhatom, hogy a kalóriaigényeddel hogy áll a terved, de majd korrigálsz, ha kell.


Hogy ki mit nevez egészségesnek, az változó, nekem a tied nem lenne az, de különbözőek vagyunk, sok téren, fizikai működés, ízlés, prioritások.

2016. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A rántotta nem biztos attól fúgg mennyire leszek èhes ha nem akk csak natúr csirkemellfilè+saláta lesz..am 1600-1700 körül szoktam enni..de ink 1600 . Sportolok is: ált reggelente 20 perc kardió utánna 10 perc comberösítő gyakorlatok.Ha jó idő van biciklizés kb 20percet ,+futok negyed órát. Uzsi után különböző tornagyakorlatokat vègzek. (Ugrókötèl,egyhelybenfutás,guggolás,futok az udvarban :') még ijenek) este hasizomgyakorlatok+20 perc nyújtás
2016. ápr. 10. 13:59
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor mèg kocsit alakítgatom
2016. ápr. 10. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor leírom szerintem mi ebben az egészséges: a kávé nem egészséges (ettől még én is iszom, de nem tartozik a kimodottan egészséges élelmiszerek közé, újabban sok szó van róla, hogy a tej, tejtermék sem egészséges (én már ezeket régen elhagytam rizstejet használok helyette), a cukor nem egészséges, de az édesítő még annál is rosszabb, esetleg érdemes más cukrokkal próbálkoznod, én mostanában a kókuszvirág cukrot használom, vagy pl. ott van a stevia, ami egy növény és nagyon jól pótolja a cukrot, esetleg vannak édesítő szirupok: rizsszirup, agave szirup. Ezeknek a többsége már egy sima dm-ben is beszerezhető, vagy bioboltokban.

Szerintem legalább 2 szelet kenyér kellene, az jó ha teljes kiőrlésű, nyugodtan tehetsz rá margarint, nem kell kínozni magad, a mozzarella mellé tehetsz sonkát pl., illetve mindenképpen zöldségeket: retket, hagymát, snidlinget (annak nincs szaga), később nyáron: paradicsom, uborka, paprika.

Tízórai: a gyümölcsökkel nem kell spórolni, nyugodtan egyél amennyi beléd fér, senkitől nem hallottam még, hogy a gyümölcstől hízott volna el.

A vacsoránál csirkemell filé grillezve, kevés olajban sütve jól hangzik, én nem tennék mellé rántottát, de ha neked úgy tetszik, akkor edd azzal. csirke helyett nagyon jó alternatíva a hal, ha jól van elkészítve ugyanolyan íze van mint a csirkének. A salátánál nyugodtan használj többféle salátát, nekem pl. a kedvencem a rukkola mostanában, tegyél mellé kínai kelt, vagy bármilyen salátát, cukkinit feldarabolva, uborkát. Öntetnek én általában csak egy kis ecetet használok, de nyugodtan tegyél rá öntetet, vékony vagy, nem kell a kalóriákkal foglalkoznod.

Én túrót naranccsal nem ennék, mert számomra ezek összeférhetetlenek. Egyél joghurtot chia maggal, nagyjából fél- egy órát kell állni hagyni, hogy a chia mag megszívja magát vízzel, nagyon egészséges.

A gyümölcsöt, zöldséget egész nap eheted, nem fogsz tőle meghízni, csinálhatsz belőle turmixokat is. Esetleg kiemelném még az avokádót, én nagyon szeretem, este vacsorára készíthetsz avokádókrémet pirítóssal, nagyon könnyű megcsinálni.

2016. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az étrend nagyon összeszedtlen, és ilyen formában a mozgás nem ér semmit.

Este ne egyél gyümölcsöt, vidd minél magasabbra a fehérjét. A rántotta az pont belefér, a helyedben a kompót meg az ilyen hülyeségek helyébe tenném. A mozgás meg lehetne 1 óra lassú futás, nem ilyen 10-15 perc ezazamaz.

2016. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) nekem nagyon nagyon ízlik a narancsos túró nyámii XD. De pár napja alig eszeknolyan szerul vagyok.. Most mèrtem már csak 40 kg vagyok
2016. ápr. 10. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jónak tűnik a narancsos túró, nem értem, mi lenne vele a gond, persze van, aki este nem akar cukrot enni, az ne egyen. Én meg sosem akarok túrót enni, de más azért még megteheti.


Szerintem egyél többet, ha ilyen könnyen fogysz, 40 kiló nagyon kevés!

2016. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!