Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen lesz ez holnapra?

Milyen lesz ez holnapra?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 dl tej+1 kk kakao+10 darab cukormentes keksz

Tizorai: bananos palacsinta (1 db banan+2 db tojas)+ 1 db alma

Ebéd: 200 g finomfőzelek+30 g apropecsenye

Vacsora: 160 g rantott hal(telj.kiorl.lisztben)+2 db uborka



2016. márc. 7. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szamold ki

Kaloriabazis.hu

2016. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attol fugg, mit szeretnel elerni. ha kaloria kereten belul van, akkor fogyni fogsz tole, de majd ugy is jonnek mindjart a mindentudo netkondifitnesz-csaszarok, hogy ez egy sz_ar, ezzel semmire se mesz, ezzel csak izombol fogysz, nem zsirbol...blabla....... jah, tuti lesz valaki, aki elsuti, hogy a CUKOR mereg, a BANAN tele van cukorral, a liszt halalos adag a 200 g fozelekben, stb.......:)
2016. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6 éves vagy tökéletes... amennyiben idősebb, akkor kéne valamit enni is...
2016. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kevésnek tűnik, viszont mégis mit kezdjek azzal, hogy 10 cukormentes keksz? Leghalványabb segédfogalmam sincs, hogy miből van és mekkora.

Bár a tojások és a banánok mérete sem fix, de legalább az összetételükről van fogalmam.

Kicsit több fehérjét ennék, több zöldséget és több kalóriát, viszont ugye a te tested igényeiről fogalmam sincs...

2016. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A cukormentes keksz mire jó? Miért eszed?
2016. márc. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert eddig chipseket ettem es azzal helyettesítem. 1 db keksz 5 gramm.fele a haztartasi keksznek,szoval kicsi.Es azt torom bele a kakaos tejbe.
2016. márc. 8. 08:25
 7/12 Andizsuzsi ***** válasza:
51%

"de majd ugy is jonnek mindjart a mindentudo netkondifitnesz-csaszarok, hogy ez egy sz_ar, ezzel semmire se mesz, ezzel csak izombol fogysz"


És milyen igazuk lesz!

2016. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez azert nem olyan keves feherje.
2016. márc. 8. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Ez 50-60g fehérje nem túl sok. Tippem szerint ez 1g/tskg vagy az alatt

2016. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen.60 gramm fehérjének számoltam én is.de attól még ez koplalásnak számít?
2016. márc. 8. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!