Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nyárra milyen eredmény várható...

Feels_so_alone kérdése:

Nyárra milyen eredmény várható ilyen diéta mellett?

Figyelt kérdés
Tartom az 1200 kalóriás diétát, mellette minden nap egy órát intenzíven táncolok (kedden és csütörtökön kettőt is), napi 20 percet Rubint Rékázok és heti 3 tesim van. Most 53 kg vagyok és 160 cm, le szeretnék fogyni 44 kg-ra. Előre is köszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 14. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy?? Elmenet az eszed???


Egy grammot se kell fogynod, de te már agyból máris fogytál!!


Súlyra és magasságra is egyezel velem (úgyhogy tudom, nagyjából hogyan nézel ki!! és teljesen tökéletes ez így ahogy van), DE a 44 kg MÁR ANOREXIÁS SÚLY!!!

2016. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis koplalás meg vízhajtás és hipp-hopp meg lesz 44 kg. A viccet félre téve: ne akarj feltétlenül 44 kg lenni, mert nem biztos, hogy az jól fog mutatni. Ha úgy érzed,hogy ez kalóriamennyiség elég neked, akkor mindenképp arra törekedj, hogy azt minőségi forrásokból fedezd! Valószínűleg van némi alapod már és ugye relatív gyorsan kéne,hogy célt érj,akkor Pl. esetedben napi 200 g csirkemell, 100 g rizs, 5-10 g lenmagolaj meg némi zöldség elég jó eredményt hozna. Persze minden nyersen mérve. :-)
2016. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na jó.

1. Köszönöm hogy próbálsz "észhez téríteni", de az én testem, az én döntésem.

2. Minden ember máshova hízik. Neked biztosan jó, és arányos alakod van, de nekem a csípőm a testemhez képest nagy (genetikailag arra hízom legtöbbet), abból szeretnék fogyni.

2016. ápr. 14. 21:19
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Köszi :)
2016. ápr. 14. 21:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és a súlyod lehet, hogy nem fog jelentősen változni,de az nem baj.
2016. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"de nekem a csípőm a testemhez képest nagy"


El kell keserítselek, az arányok maradnak bármennyit is fogysz.

2016. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen marad, mert az intenzív tánc mellett minden napi külön csípő edzést is csinálok.
2016. ápr. 14. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

szeles a csipod?

2 dolog lehetseges

1: uszogumid van.

2 szeles a medenced


ha az elso akkor lehet fogyni, ha a masodik gondolom rajosz mi a gond.

felsotestre nem csinalsz valamit? ha mar az 50% edzed a testednek a maradek 50-et is illene.

2016. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!