Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen etrend es mozgas mellett...

MKs kérdése:

Ilyen etrend es mozgas mellett mennyi iod utan lesz lathato eredmeny?

Figyelt kérdés

Reggeli 8:00 Jo reggelt /kakaos/ ebed zoldseg vagy gyumolcstal vacsi hus neha egy kis durum teszta is van az etrendemben

Mozgas: reggel 20perc seta delben 20 perc seta egeszen este 6ig maximum egy orat ulok a tobbi seta

fel orat tornazom majd /mivel meg csak 2hete csinalom es fokozatosan akarok tobbet futni most megcsak/15-20 percet futok. nem tudom mennyire jo ez...


2013. ápr. 17. 19:23
 1/2 A kérdező kommentje:
elnézést *idő
2013. ápr. 17. 19:23
 2/2 anonim ***** válasza:

A futás nem rossz én 15-20 percre 3 hét-másfél hónap alatt jutottam el.

De a kaja az már problémásabb. Ne egyél reggel jó reggeltet (azt nem tudom hogy a kakaós a fajtára vagy egy bögre kakaóra vonatkozik-e de egyik se jó) felesleges cukor, ráadásul az is hülyeség, hogy délig tartó lendület.... Inkább egyél tk kenyeret sonkával gazdagon zöldségekkel, sokkal laktatóbb. Én azt ajánlom, hogy kb 3-4 óránként egyél valami keveset nekem ez vált be (alacsony kalória tartalommal, a jó reggeltben kb 200-250 kcal van ) Ja igen az se hülyeség, hogy számolod a kalóriákat nekem 1500 kcal volt a max. Valamiiiint a hús mellé inkább rizst vagy zöldségeket egyél és még jó a túró, zabkása és tojás is fogyókúránál. A legfontosabb a fehérje

2013. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!