Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő táplálkozás mellett...

Megfelelő táplálkozás mellett milyen gyakran és mennyit kocogjak, ahhoz h minél előbb meglátszódjon az eredmény?

Figyelt kérdés

Nem eszek tésztát,krumplit,rizst, kenyeret és kerülöm a cukros dolgokat. Amiket eszek, csirke, pulyka, hal, sok zöldség és gyümölcs. Néha leves (tészta nélkül), meg főzelékfélék.

Beszereztem egy futópadot, de eléggé el vagyok szokva minden sporttól , fokozatosan kéne visszaszoknom, de nem tudom, hogy mi az amivel már túlterhelem esetleg a szervezetem. Több dolgot olvastam már, volt ahol azt írták, hogy nyugodtan lehet minden nap kocogni 3-4 km-t, de volt ahol azt írták hogy napi rendszerességgel ez nem tesz jót a szervezetnek, mindenképpen legyen egy-egy nap szünet közte.

Mit ajánlotok?

10-15 kg-t szeretnék leadni, tudom, h ez nem egyik napról a másikra fog megtörténni, de türelmes leszek és kitartó, csak egy kicsit elakadtam itt a kezdésnél.


2012. jún. 23. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elszoktál a mozgástól, legyél óvatos. Pontos számokat nem lehet mondani, mert semmit sem írtál magadról. Lassan növeld a terhelést, ha túl sok, azt valószínűleg úgyis észreveszed (állandó fáradtság, fájdalmak).
2012. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Egyébként 160 cm vagyok és 63kg.
2012. jún. 23. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia heti 5alkalmat ajánlok, mivel nem intenzív izommunka, így nem is fogod magadat túledzeni, már ha ténylegesen kocogás nem pedig futás:)
2012. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

[link]

itt találsz egy 8 hetes futó tervet

sok sikert!:)

2012. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!