Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most mit csináljak? Mit...

Most mit csináljak? Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Holnap múzeumban ès ugye mindenki vinni fogja a chipset,ropit stb... Anyuèk már nekem is vettem ropit,chipset ,kekszet,még ugye szendvicseket kell vinni. De az utóbbi pár napban is rengeteg èdessèget ettem,szinte nem is ettem mást:( Mit csináljak holnap?? Am 13/)

157cm/44kg



2016. ápr. 21. 17:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Múzeumnap*

Itt egy pèlda mai napomról tudom hogy rossz

Reggeli: 1 dl tej 1 evőkanál mèzzel,1 szelet tk pirítós margarinnal

Tízórai: 1 szendvics tk kenyèrből

Ebèd: házi tarhonya sertèspörivel

Uzsi: tejbegríz fahèjjal+¹ szelet lúdlábszeletet süti

Vacsi: 1 zöld alma... Sokat hízhatok?

2016. ápr. 21. 18:02
 2/7 anonim ***** válasza:

A sok édességet hagyd el.

Nem a holnapi naptól fogsz sem fogyni sem hízni, de ugye nem jó halogatni sem.


A súlyod rendben van, nem kell neked fogyókúra, amúgy is 13 éves vagy, most fogsz fejlődni, nőiesedni(mell, csípő) semmi szükséged rá, inkább az egészséges miatt figyelj arra, hogy ne legyen ennyi édesség.


Vigyél nyugodtan ropit, nem kell az egész zacskóval neked megenni, de ha egészségesebben szeretnél táplálkozni ilyen kirándulásokra vihetsz köles golyót, bulátát, natúr magvakat, aszalt chipset-pl alma, zabpelyhes kekszet ami tudtok otthon is sütni, így nem kerül bele annyi cukor és mesterséges adalékanyag stb stb.


A sok péksütit, sós rágcsákat jobb kerülni, ugyanígy a fehér lisztes dolgokat mint a tészta is ilyen.


Több zöldség, gyümölcs, hús/hal, tojás, sovány tejtermékek, lassan felszívódó gabonák, és üdítő helyett vizet igyál.


Ezek mellé sportolj valamit.

2016. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) akkor a holnapi napot mèg hagyjam el ,ès utánna próbálják még egèszsègesen ètkezni?
2016. ápr. 21. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nézd, attól, hogy anyudék vittek neked egy csomó rágcsálnivalót, még nem kell ám mindent elvinni magaddal és megenni. Oszd be, a kirándulásra vidd el a szendvics mellé a kekszet, a többi meg megmarad mondjuk hétvégére. Utána meg szólj anyukádnak, hogy köszönöd a sok finomságot, de inkább csináljatok egészséges nasikat, mert túl sok édességet eszel. Ennyi. De egyelőre még nincs gond a súlyoddal, ha most még betolod azt a chipset a múzeumban, akkor nem fog baj történni. :D
2016. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztogasd el a nagy részét, máris nem kell enni belőle annyit és még jófej is leszel :)
2016. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már olyan jókat írtak, nincs is mit hozzátennem.

De az meglepő, hogy KELL rágcsákat enni a múzeumi látogatáskor. Szerintem nem kell, éppúgy, ahogy a moziban sem, bár ez lehet, hogy hosszabb lesz, erről nincs adat.

Én olajos magvat vinnék és bizonyára nem enném meg azt sem, de ugye nem vagyunk egyformák. Ha nem kívánsz rágcsát, ne egyél rágcsát. Ha nekem hosszabb időre kell pakolnom saját ételt, akkor csinálok szezámsütit meg ezt-azt, olyat, ami az életmódomba fér, finom és nekem jó.

Persze ha jólesik egy kis ropi, az sem vészes. Túlenni pedig magad attól még nem kell, hogy sokat viszel.

2016. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) szerintem ilyen kis dobozba viszek a ropiból ès a kekszből ( tèlleg kis doboz ) a chipset vszinüleg el sem viszem :) de hát majd reggelig meglátom .. Ès csak vizet vinnèk
2016. ápr. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!