Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez körülbelül hány kalória?

Ez körülbelül hány kalória?

Figyelt kérdés
3 kanál zab (normál kanál púposan) 1 db alma és 10 szem nagyobb eper, tudom hogy nehéz így leírni de nagyon fontos lenne egy hozzávetőleges kalóriatartalom. Ez sok egy napra ?

2016. ápr. 22. 16:00
 1/9 anonim válasza:
szerintem ez reggelire pont jó! Egész napra viszont irtózatosan kevés!
2016. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval koplalsz.
2016. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, most értem haza és ezt ettem,egyszerűen kíváncsi vagyok hogy ez sok-e
2016. ápr. 22. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem sok, mondjuk függ attól is, hogy mit ettél előtte :)d felmész kaloriabazis.hu-ra és ott ki tudod számolni
2016. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon el vagy tévedve, ha az merül fel benned, hogy pár kanál viszonylag kalóriaszegény étel sok egy napra egy ilyen nagy emlősnek, mint az ember... Szoktál te enni vagy embereket enni látni? Most komolyan.


Ez semmi, egy nagyon-nagyon kicsi nass, esetleg. Ok, van, akinek komplett étkezés, sokfélék vagyunk. De senkinek sem sok, maximum a szénhidráttartalma, de ez is erősen emberfüggő.

2016. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
300-400 lehet. Egy napra ez annyit ér, mint halottnak a csók. Nem fogsz sokáig élni, ha így folytatod.
2016. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]

Ide beregisztrálsz és beirkálod...legtöbbször viszont nem elég a darabszám mivel az alma se ugyan akkora minden alkalommal meg az eprek se,tehát előveszel egy mérleget és leméred külön-külön.Egyébként ha ezek mellé semmi mást nem eszel akkor tényleg nagyon kevés,főleg ha nem egész nap egy helyben ülsz.

2016. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan koplalás, azaz a fogyatékosok diétája.
2016. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért nem kell egyből lefogyatékosozni a kérdezőt. Simán lehet, hogy a 3 púpos kanál zab a reggelije (én is annyit eszek a zabkásámhoz), suliban meg megette az almát és az epret. 4-kor írta ki a kérdést, egy átlag középiskolás csak akkor ér haza a suliból, előtte még az egész délután étkezés szempontjából.

Egyébként a 3 púpos evőkanál zab kb. 35 gramm (135 kcal), egy átlagos 20 dekás alma 100 kcal, a 10 nagyobb szem eper pedig kb. 30 deka, ami szintén 100 kcal.

2016. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!