Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy sült csirke alsócomb...

Egy sült csirke alsócomb (dobverő) hány gramm körülbelül? Illetve mennyi kalória? (bőrrel, tepsiben sült olajon, csak én a bőrét nem ettem meg)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapvetően ezt kizárólag te tudhatod, mivel vannak kis csirkecombok és nagyok. És 'körülbelül' nincs értelme a válasznak, mert vagy tudod gramm pontosan mennyit ettél, bár még akkor sem lehet pontos kalóriabevitelt számolni, vagy nem tudod pontosan, akkor meg az egész értelmetlen.


Amúgy is értelmetlen, mivel ha eszel csirkehúst (szerintem kimondottan suta dolog a bőrét nem megenni egy állatnak, ugyanis a benne lévő tápanyagok miatt érdemes állatot ölni/fogyasztani többek között), de nem eszed magad direkt félholtra, akkor egy hús + zöldség étrend úgyis egészséghez és fogyáshoz fog vezetni, teljesem mindegy hogy mekkora méretű 1 csirkecomb. Lényeg, hogy ne betegítsük meg az anyagcserénket liszttel, gluténnal, cukorral (stb.) és nem együnk fölöslegesen sokat (ennyi a kalórialimit értelme, nem kell 3000 kcal-t megenni ha fogyni akar valaki) :)

2015. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!