Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Reggelire 900 kalóriát ettem....

Reggelire 900 kalóriát ettem. Ha ma már nem eszek semmit, akkor ez is jó" napnak számít?

Figyelt kérdés
Diétázom kb 3 hónapja. Már 15-kgot fogytam. :) De ma olyan falási roham jött rám(meg fog jönni...). 11ig nem ettem semmit, akkor megettem egy hatalmas adag gombás csirkemellet rizzsel. Ma már tuti nem eszek semmit. Szóval a mai nap 900kcal. Nagy probléma h ezt mindet egyszerre vittem be?

2016. ápr. 23. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem eszel kis kalóriatartalmú, de laktató, gyomor-bél telítő zöldségeket: cékla, káposzta, savanyúkáposzta ??
2016. ápr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nevetséges vagy :D 2700kcal az én napi energiaszükségletem, 16 éves lány létemre. 900 kalória??? Ha anorexiáskodni akarsz, akkor 300kcal a maximum.
2016. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Hülye vagy. 900 kcal az kemény koplalás. Én jelenleg 2200 kcal-s étrenden vagyok, gyakorlatilag egész nap eszem. Mégis 28 kg minusznál járok. Nem koplalni kell, meg össze-vissza enni, hanem megtervezni egy normális étrendet, és mellé mozogni. Ez a kulcs, nem sok baromság.
2016. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez akkor idióta koplalós nap lesz, hacsak nincs okod, hogy ennyire keveset egyél (mert pl. tegnap túletted magad vagy beteg vagy s a tested érzi, hogy jobb neki egy csöpp böjt, bár akkor nem így csináltad volna talán. ez emberfüggő).

900 kcal pont jó egy étkezésre sok embernél. De egész napra kevés, én még ennék minimum fehérjét és zöldséget (kicsit fehérjeparanoid vagyok, szeretek nem túlzottan eltérni a makrómtól).

2016. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1500 kcal a minimum!!! de ez ember függő, nekem fogyáshoz minimum ennyi kell!
2016. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!