Ez sok egy napra?

Figyelt kérdés
egy darab bolti pizza (kerek közepes nagyságú, kevés kolbász kb 3 darab volt rajta és kevés sajt) 2 db puffasztott rizs, 1 darab rántott hús és egy májkrémes kenyér + 2 pohár kávé.

2016. ápr. 26. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőven kevés. És teljesen egészségtelen.
2016. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kevés is, rossz is. ez nem étrend.
2016. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
körülbelül hány kalória ?
2016. ápr. 26. 18:40
 4/9 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy. sem mennyiségben, sem tápanyagban nem megfelelő semmilyen célra. sem fogyás, sem tömegelésre, sem másra nem jó. ha fogyás a célod, akkor meg kifejezetten rossz.
2016. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az teljesen mindegy. Hasznos tápanyag szinte semmi.
2016. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha hízni akarsz is kevés
2016. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rossz is meg kevés is.
2016. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsit kifejtem neked.

A probléma azzal van,hogy össze vissza zabálsz mindenféle tápérték nélküli kaját.

Vitaminbeviteled konkrétan 0

Fehérje beviteled picivel több mint a 0

Kenyér alapból kilőve ha fogyni akarsz meg az ilyen tucsogós zsíros rossz minőségű kaják--->bolti pizzád ez is színtiszta ch.


Egyél zöldséget gyümölcsöt,vigyél be elég fehérjét ahhoz,hogy konkrétan élni tudj. (Ilyen étrend mellett amit te folytatsz,nem lehet futni vagy bármi mert egyszerűen amit ma ettél az említésre sem méltó.)

Egyél MÉRSÉKELTEN szénhidrátot,vigyél be zsírt.


Ilyen étrendet még egy nem fogyózó ember sem követ.(saját példa)

De nem tudom mi ebbe olyan nehéz.Interneten nézel egy ki*aszott étrendet,hogy ne keljen minden kérdés alá beírni,és kiszámolod a napi kalória igényedet.

2016. ápr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért ez nem annyira pici fehérjebevitel, persze bizonyára rém kevés, de láttam már rosszabbat. Igenis van ember, aki rosszabbul eszik, a fogyni vágyók közt is. Hajmeresztő, miket nem csinálnak emberek (a csak almát vagy kenyeret evők a rekorderek, az utóbbi legalább új, az alma az anorexiások klasszikus étele, amennyire tudom, mondjuk elosztva 6 étkezésre egyet, a haladók esetében).


Azt nem lehet megmondani, hogy hány kalória, ahhoz mennyiség is kellene, de tényleg mindegy, ez nem étrend.

Zöldség is kellene, például.


Fogyni persze bármivel lehet, ha elég kevés, más kérdés, érdemes-e.

2016. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!