Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalóriabázis.hu oldalon ha...

A kalóriabázis.hu oldalon ha gimibe járok, az életmódom lehet általános életmód, vagy inkább ülő?

Figyelt kérdés
Heti 5 tesim van. Meeg végzek aerob mozgást és erősítést is, bár ezt már a mit sportoltam résznél kell ugye beírni. előre is köszi a kérdésre a jó válaszokat!

2016. ápr. 30. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kalóriabázis, mint más hasonló, külföldi oldalak esetében azt olvastam másoktól, hogy túlbecsüli az aktivitást az oldal. Mindenkinek ülő életmódot szoktak ajánlani, aki nem nagyon aktív. Az edzésre pedig 70% beírását, mert ott is túlbecsül (én ilyet nem is számolok, mert nem lehet megmondani, ki mennyit éget a mozgással, ez sok mindentől függ).
2016. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is használom a kalóriabázist, és tényleg túlbecsli a mozgást. A kaják receptjét is én írom vele magamnak, mert máshogy csinálom a kakaót, mint ahogy az ott van írva. Tehát az én kakaóm több kcal-t tartalmaz. Szerintem te is írj vele saját receptet, mert lehet. És az ételt szerintem mérd ki mérleggel, mert egy tányér leves nem mindenkinek 400 gramm.
2016. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!