Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sok volt egy napra ez a...

Sok volt egy napra ez a mennyiség?

Figyelt kérdés
Ma kicsivel többet ettem amennyit általában szoktam, viszont sokat mozogtam. A kaloriabazis.hu-n szoktam vezetni a étrendem és ma egy kicsivel több zsírt vittem be, mint szoktam. Ha több zsírt ettem, de sokat mozogtam akkor csak egy minimális hizás lesz az eredménye vagy ez nem számít semmit?

2016. máj. 1. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha deficitben vagy, akkor inkább fogysz, akkor is, ha 300 gramm zsírt ettél... Mmm, szeretnék egyszer egy ilyen napot :D


Amit írtál, az teljesen jól hangzik, a mozgás ráadásul jó esetben a kalóriaégetésén felül is mélyíti a deficitedet (pl. anyagcsere gyorsítás révén).

2016. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Miranda1002 válasza:
Szerintem nem baj ha egyszer kicsit föbbet eszel.És ha sokat mozogtál akkor meg pláne nem baj. A kalóriabázis figyelembe veszi azt is,hogy mennyit mozogtál és nem véletlen van a végén az összegzes.Ne aggódj!Nem lesz belőle elhízás
2016. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!