Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Baj ha megiszok naponta 2...

Baj ha megiszok naponta 2 liter zero vagy light kólát?

Figyelt kérdés
Sikerült lefogynom, de már beleőrülök az egészséges étkezésbe. Ezért rászoktam a kólára, így finomat viszek be a szervezetembe anélkül hogy bűnöznék. Szerintetek lehet ebből valami bajom? Már fél éve így csinálom. Szerintem minden embernek "kell" valamilyen függőség, jobb mintha 2 liter sört innék naponta.

2016. máj. 12. 00:40
1 2
 1/12 Cranium Cerebrale válasza:

Nekem nem!:-))


Gondolkodj: [link]


Aspartam: Fogyasztása csak kis mennyiségben (napi 30-50 g) ajánlott. ( [link] )


A kóla gyártója meg nem mondja meg mennyi van benne!


Nekem is sikerült 20kg-ot fogynom, és iszok eszek mindent!

Taktikám, hogy nem leszokni kell az evésről, hanem rászokni a mozgásra!

2016. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

"finomat viszek be a szervezetembe anélkül, hogy bűnöznék"

Nem te bűnözöl, hanem azok, akik szándékosan mérgezik a mesterséges adalékanyagokkal az embereket. Az aszpartám és az aceszulfám-K még a cukornál is rosszabb, szimplán idegméreg. A cukor is öl, csak lassabban (és nagyobb mennyiség kell belőle), mint a mesterséges édesítőszerek.

2016. máj. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Laila Qassam válasza:
Bizony nagyon egèszsègtelen!!!
2016. máj. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Persze, nem szabad kihagyni a foszforsavat sem!

Naponta 2 lityi megivása abból, ami nem mellesleg jó még vízkő-eltakarításra, WC tisztításra, szerinted egészséges?

2016. máj. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Ugyanezt csináltam,majd egy jó éven belül kegyetlen fejfájás gyötört 0-24-ben.Aztán ahogy mást ittam bumm megszűnt a fejfájás.Azóta is ha ilyen cuccokat iszok megfájdul a fejem.A gyümölcslé nem opció,vagy az ízesített víz?
2016. máj. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1-2 pohárral nem baj, de a nagy mennyiségű foszfor nem igazán tesz jót a kálcium háztartásodnak, a szénsav a gyomrodnak és a fogaidnak, plusz azért van jelentősebb koffeintartalma. Szerintem csökkentsd, és inkább mértékkel egyél-igyál mást.
2016. máj. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég baj még az 1liter is minden nap. Igyál vizet.
2016. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Emellett iszok naponta 2 liter vizet is.
2016. máj. 12. 10:11
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Inkàbn sört innàl. Az sem egèszsèges nagy mennyisègben, de ami a kólàban van, plàne a zeróban, az konkrètam idegmèreg. Ekkora mennyisègben meg hamar vèged lesz. Ha beleőrültèl az egèszsèges ètelekbe, akkor te nem vàltottàl èletmódot. Nem fejben döntötted el, ezért èled meg szenvedèsnek. Mióta èletmòdot vàltottam, jobbakat, szìnesebb, vàltozatosabb èteleket eszek mint valaha. Az ha te ebben sznvedest làtsz, az a te sajat szegènységi bizonyítványod, illetve megmutatja hogy mennyire nem vagy kreatív a konyhàban.
2016. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj.


Nem értem, miért rettegnek emberek a normális étkezéstől. 48 kiló vagyok, 160-as magassághoz, igen, küzdök azért, hogy az alakom szép maradjon. De ettől még heti egyszer-kétszer bizony eszem valamilyen sütit. Elárulom a titkot: nem történik semmi tőle. No és ott az örök sláger, a 99%-os étcsoki, amiből egy parányi kocka lassú elszopogatása is elég, hogy jó időre kielégítse az édességvágyam. Ebből edzés előtt vagy után szoktam pici darabot enni. Mértékkel jóformán bármit szabad, mértéktelenül meg semmit.

2016. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!