Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tejberizst lehet ugy csinálni,...

Tejberizst lehet ugy csinálni, hogy laktozmentes tejet rakok bele es barna rizst? Csak azt nem tudom hogy a vaníliás cukrot mire cseréljem le. Valami ötlet? Ez fogyókúrás?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Azt ne mondd már hogy a normál tej HÍZÓKÚRÁS. Meg a fehér rizs.
2016. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet, bár a barnarizs kevésbé lesz puha, így sokaknak az teljesen alkalmatlan édesség számára (ez emberfüggő, én simán tudnék rizskókot enni barnarizsből. tejberizst azért nem, de én nem is látok sok különbséget a kétféle rizs között, mindkettő szénhidrátbomba, bár a barna sokak szerint előnyösebb. mások szerint pedig rosszabb).


A cukrot a legegyszerűbb lecserélni, annyi édesítő van.


A tejet mondjuk minden formában igen előnytelennek tartom, főleg fogyáskor (persze bármivel lehet fogyni, de van, amivel sokkal nehezebb), én kókusztejet használnék, az jó esetben igen édes is s csökkenti az édesítésigényt...

2016. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és hogy fiogyókúrás-e. Nem, bár nem tudom, mi neked az, hogy fogyókúrás :D A kalóriadeficit fogyaszt, nem az ételek. Persze van, ami alkalmasabb, de ez emberfüggő. Nekem kicsit sem lenne fogyókúrás, mert tele van szénhidráttal és bombabiztosan megakadályozná a deficitemet. Más attól még fogyhat vele.
2016. máj. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább basmati rizzsel csináld! Az,hogy fogysz-e vele, mennyiség kérdése.
2016. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zabtej+ xilit
2016. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!