Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Segítene valaki? Kicsit...

Segítene valaki? Kicsit hosszú, bocsi.

Figyelt kérdés
Règebben diètáztam,lefogytam 15kilót,de sajnos túlzásba vittem a dolgot,ès egèszsègügyi következmènye lett,îgy híznom kellett,ès sajnos mindent visszahíztam (sokat ettem). Most szeretnèk tiszta lappal indulni,ès vègre elèrni a karcsúbb,de egèszsèges formát (tudom mennyi lenne az ideális kg orvosi javaslat alapján). Csak egy a gond: elkezdtem diètázni megint. Régen ketogen diètával (1200kcal-al) fogytam le,de most nem megy. Hiába diètázok (mondjuk toranazni külön mèg nem tornazok,de minden nap van tesi,meg amúgy is 70%-ban az etkezesen múlik a diéta),nem fogyok. Egy darabig kcal-t nem számoltam,csak ch-t,ès nem fogytam.(maximum 70 gr ch-t ettem egy nap,de volt 40 is,az alatt nem nagyon).Elkezdtem a kcal-t is számolni,és úgy se. Nem tudom mit tegyek. Elhatároztam,hogy mától aerob+súlyzós edzést beiktatok a mindennapjaima,de mi legyen az ètkezèssel? A fő kèrdès: Èrdemes lenne-e több ch-t enni,ès kevesebb zsírt (mint mondtam eddig nem így csináltam) ,és ha igen mennyit?

2016. máj. 17. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sulyzozol es edzel inkabb a feherjere figyelj mert a vegen izombol fogsz fogyni
2016. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én nem értek hozzá, de ha anno túlzásba vitted a dolgot, én mindenképpen egy dietetikust kérnék fel, hogy összeállítsa az étrendedet.

És ugye tudod, hogy 1200 kalória az borzasztóan kevés, főként sport mellett?

2016. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy keves,írtam is hogy túlzásba vittem a dolgot.Hát nem tudom,nekem mèg nincs saját keresetem,nem megoldható.Gondoltam itt kapok majd valami tanácsot, ami alapján majd magamnak összeállítom az ètrendemet.
2016. máj. 17. 15:38
 4/5 Szintis Zoli ***** válasza:
Mik a makróid?
2016. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EconomicalRefugee válasza:

1. Kiszámolod a makróid

2. 3 napig leviszed a CH-t 0-ra.

3. A net carb ne menjen 50 fölé


De 1200 kcal eléggé karcsú.

2018. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!