Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vacsorára nagyon rossz a zabkása?

Vacsorára nagyon rossz a zabkása?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövèr csak sok helyen olvastam hogy azt este nem jó. Amugy 13/l vagyok 158cm 43 kg

2016. máj. 18. 19:26
 1/6 A kérdező kommentje:
8kor ennèm ès 10 kor fekszem le
2016. máj. 18. 19:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze kalóriakereted belül
2016. máj. 18. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsilány! A helyzet az, hogy nem ajanlatos este szenhidrattal bombazni a testet, akkor Sem, ha lassu felszivodasu. Az elalvast követö rövid idön belül termelödö növekedes Hormon termelödeset gatolja az estere elfogyasztott szenhidrat. Ami azert Sem jo, mert lehet ejjel korgo gyomorral ebredsz. Olvass kicsit utana.

Egyel inkabb feherjeben gazdag eteleket (tojas, turo, Cottage cheese, light Mozzarella, zöldseggel)

2016. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amúgy túrót akartam mèzzel, +1almát de nem volt itthon túró. Ezèrt ettem zabkását
2016. máj. 18. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz, főleg olyannak, aki szénhidrát nélkül nem tud jóllakni, illetve ha mégis, akkor nem bírja az azzal járó rengeteg zsírt (a fehérjeigény ugye elég kicsi, nem alapozhat szinte csak arra). Akármit is csinálnak a hormonok. Rengetegen vacsoráznak szénhidrátosan, akár többezer kcal-t, s nem tudok róla, hogy a zömüknek gondjai lennének tőle. Bár sokan jóval lefekvés előtt vacsoráznak.


Persze nem mindegy, mekkora a zabkása, mert egy kicsi adagban oly kevés szénhidrát van, hogy egy szénhidrátszegény zöldségből készült rendesebb adag étel is übereli. Ha pedig valaki azt mondja nekem, hogy ne vacsorázzak zöldséget, azt nem tudom komolyan venni. Bár én vacsora után 6-10 órával szoktam lefeküdni.

2016. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amugy vacsi után mèg tornázok kicsit
2016. máj. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!