Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tényleg hatásos a kalória...

Tényleg hatásos a kalória számolás?

Figyelt kérdés
Ha naponta kb 1000-1400 kcalt eszek, és néha "bűnözök" (de mindig 1400 alatt maradok) akkor sikerülhet kb fél-1 év alatt kb 4-5 centit lefaragni zsírból? A napi kcal égetésem 1670, de mellé jönnek sportok szal napi kb 1800-2000 kcalt égetek. Kb 1 hónapja csinálom a diétát. Sokak szerint már fogytam, de én nem látom magamon. Szóval megéri a kitartás, vagy inkább hagyjam? (Néha sok szénhidrátot eszek, kevés fehérjét, és néha több zsírt viszek be 30 g-nál bár ezek ritkán vannak, ezek akadalyoznak?)
2016. máj. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kalóriadeficitben kell lenned a fogyáshoz. Ha ez neked nemigen jön össze számolás nélkül, akkor célszerű számolnod, ennyi.
2016. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen elvette a kedvemet a fogyókúrától. Túl sokat számoltam össze. Én a lassú evésben hiszek. Miközben eszem, nagyon figyelek a kis adagokra, és a lassú, alapos rágásban. Direkt nem engedem le a falatokat azonnal. És ezt naponta többször ismétlem. Ezáltal nem éhezem meg. Úgy gondolom, ez segít a kitágult gyomrom összehúzódásában és az agyam átállításában a kisebb adagokra. Ez nekem elég jól beválik.
2016. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!