Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb.40 kilós súlyfeleslegnél...

Kb.40 kilós súlyfeleslegnél soknak számít, ha az első hónapban lement 7 kg?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem éhezem, csupán figyelek a kalóriabevitelre 1200/nap, illetve arra, hogy a szénhidrát, zsír, fehérje is a megadott értékeket ne lépje túl, illetve a fehérje esetében elérje azt. Sosem érzem magam farkaséhesnek. Egészségesen étkezem, ahogy azt javasolni szokták. Fehér húsok, tojás, sok zöldség, némi zsírszegény tejtermék, egy kis gyümölcs, olykor olajos magvak. Kenyérfélék, tészta, lisztes dolgok, cukor stb. kizárva.

Emellett heti legalább négyszer 45-50 perces tornákat csinálok.

Tudom, később majd belassul, de így is csak heti 1 kg-nak kellett volna lemenni hetente, így aztán meglepett az eredmény, és azt kell mondjam, hogy látszik is. Esetleg emeljek kicsit a kalórián, mondjuk 1300-1400/nap?

Szeretném, ha minél kevésbé lógna a bőröm.


2016. jún. 1. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
annak nagy része csak víz, ne aggódj. ekkora túlsúlyból az elején nagyon hamar lemennek a minuszok. 40 kg felesleggel 1200-nál jóval többet kellene enned. az hogy lóg-e a bőröd majd, függ a genetikádtól, korodtól, és hogy súlyzós edzéseket is végeztél-e fogyás során.
2016. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ha csak víz, akkor is lehet ennyire észrevehető? Még én is látom, nem csak azok, akik egy hónappal ezelőtt láttak utoljára.

Beszéltem egy edző ismerőssel, ő is azt mondta, hogy az első 2-3 kiló csak víz, és így szerinte rendben is van a 7 kiló mínusz.

2016. jún. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!