Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam az első...

Miért nem fogytam az első héten egy dekát se? Túl sokat ennék?

Figyelt kérdés

Tegnap ezt ettem.

Reggeli : Teljes kiörlésű zsemle, 2-3 szelet csirkemellsonkával+ 1 szelet sajt.

Tízórai : joghurt+ zabkorpa

Ebéd : Sült natúr hal + pároltzöldség + fehérjeturmix

Vacsora : 125gr túró édesítőszerrel.

Nagyon szomorú vagyok, mert úgyérzem hiába volt minden erőfeszítés. Még 20-30 dkg fogyásnak is örültem volna de semmi. Egész héten ilyeneket ettem, nem csaltam, a héten meg 3-szor voltam edzőterembe is. (30 perc kardió+ 30 perc súlyzózás) Min kellene változtassak ? Tudom a joghurt nem a legjobb, de tízóraira foggalmam sincs mit egyek, azt ráadásul el kell vinnem a suliba. Komolyan sírás határán vagyok. Ennyi erővel ülhetnék a mekiben is :(

153cm/57,5kg.

20/L


2016. ápr. 9. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Reggelire dobd a zsemlét és a húst, inkább egyél két banánt (ha szereted a mogyoróvajat, az is nagyon jó, de minimum 90%ost vegyél), plusz még gyümölcsök.

Tízóraira ehetnél pl salátát. Tegyél bele zöldségeket, amilyet csak akarsz, fűszer, sajtkockák.

Ebédre jól hangzik a hal, meg a zöldségek, de inkább kerüld az olajos ételeket, csinálhatsz főzelékeket, krumplikrokettet, keress egészséges recepteket a neten

Ebéd és vacsi között is ehetsz, oda berakhatsz egy joghurtot, vagy megint gyümölcs

Vacsorára a túró túl zsíros, egyél pl. Ebédmaradékot, vagy nagyon finom az avokádókrémes szendvics pl paradicsommal, megint csak kereshetsz a neten dolgokat.

PLUSZ TIPP: Igyál sok vizet (2l egy nap a minimum), facsarhatsz bele egy kis citromot, az is segít a fogyásban.

2016. ápr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
* bocs kihagytam a mogyorovajat nehogy magában edd, hanem a banánhoz, pár kiskanálnyit. Fehérjedús. Meg csinálhatsz gyümölcsturmixokat is.
2016. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És annyit egyèl, amennyivel jóllaksz! Csak egészséges legyen, ne zsíros. Én nemrég lettem vegetáriánus, és azóta sokkal laposabb a hasam, és egy kilot le is adtam.
2016. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első 3 válasz egy fa.zság, folytasd ezt, majd idővel lemegy, kerülje a zsíros dolgokat, de reggelire egyen cukrot zsírral nem? 100grból 20gr semmitérő növényi fehérjére jut vagy 50 gr zsír, kva egészséges mondhatom, ja és persze lökjük meg mindezt a reggeli fos inzulinérzékenység mellé még 1 adag cukorral.
2016. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4. válaszolóval értek egyet.


jó lesz ez, de mi az a 30 perc kardió + 30 perc súlyzózás a gyakorlatban?

2016. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első hèten mèg be sem indul a fogyàs. 2-3 hèt mire àtàll a szervezet.
2016. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is jo ez igy. Reggelire jo a tk zsemle, kell a LASSU felszivodasu szenhidrat, ezert nem lenne tul jo valasztas a banan.


Sok sikert, kitartas!

2016. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell a szénhidrát, a cukortukmáló hozzászóló pedig hajmeresztő dolgokat ír. Egyél elég fehérjét és zsírt, esszenciális tápanyagok! A szénhidrát elvben opcionális, de úgyis mindenki visz be, máshogy nem is lehet táplálkozni tartósan. Ajánlom a sok zöldséget.


Egy hét semmi. Van, aki valamiért nem fogy az első héten, s persze van, aki 5-7 kilót is (nagyobb darab vagy igen izmos ember és zömmel vízből, persze).

A testsúly ingadozik 1-2 kilót akár 1-2 nap alatt is, így az első héten még nem tuti, hogy látszik a fogyás.

Ha jól csinálod, jönnie kell az eredménynek. A leírás alapján nem eszel nagyon rosszul vagy sokat, fogynod kell, ha folytatod - már ha nem eszel sokat, nincsen mindenből mennyiség... A makróidat megnézhetnéd, hogy eleget eszel-e.

A joghurtban nincs kb. semmi, most azon ne problémázz, bár én se enném, de a zsemle pl. rosszabb, de az is maradhat, most nem muszáj fenekestül felforgatni az étrendedet, nem ismerem a körülményeidet meg semmit, gondolom, már a fenti is jobb, mint a korábbi étkezésed s persze igen sokakénál jobb.


Gyors fogyást ne várj, elég kicsike vagy, nem tudsz nagy kalóriadeficitet elérni normális, nem koplalós evéssel, max. ennél sokkal több mozgással. De a lassabb fogyás is teljesen jó, nem kell olyan rengeteget fogynod, hogy nagyon sokáig tartson.

2016. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze van, akinek kell a szénhidrát, de a testnek nem esszenciális, no.
2016. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


Ha zsírt eszel ch helyett a szervezet a fehérje egy részét lebontva fogja előállítani. Azaz helyettesíthető, de nem nélkülözhetetlen. Ráadásul diéta alatt azt sem szeretné az ember, ha az izmok fenntartására bevitt fehérjét a szervezet idejekorán elbontaná, mert a cukor, és nem a ketonok a központi idegrendszer fő, egyes kutatások szerint , mivel nem jutnak át a ketonok a vér-agy gáton az egyetlen energiaforrása.

2016. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!