Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Smack levessel fogyni?

Smack levessel fogyni?

Figyelt kérdés
A smack levesen feltüntetett kalória elég kevésnek tűnik és ahhoz képest nagyon jól laktat. 100 grammba kb 153 kcal van ha jól tudom, igaz még ha ennek nagy része szénhidrát is. A kérdésem az lenne, hogy lehetne e vele fogyni ha betartom hogy naponta 1500 kcal viszek be és mellette sportolok? Azt hogy ez mennyire egészséges vagy nem, azt most ne nézzük.
2016. jún. 17. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Minél többet eszel belőle, annál hatékonyabb a fogyás.
2016. jún. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ökör, naponta 1500 kcalt ennél levesből?
2016. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kizárt tele van adalékokkal, sóval
2016. jún. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi éhezéssel is lehet fogyni igen, csak közben tönkreteszed a szervezeted...
2016. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyorssegélynek, ha épp nincs más, oké, legyen. De amúgy ez száraztészta vízben, fűszerre, sóval, ízfokozóval. Azért ugye érzed, hogy messze van a rozskenyér-saláta-párolt hal-gyümölcs-zöldség nem teljesen véletlenül előtérbe tolt étrendjétől?
2016. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze lehet, csak mondjuk 2 nap után soha többet nem akarsz ilyen levest enni és semmi értelme az egésznek. Miért nem jobb, ha finoman, egészségesen és olcsóbban táplálkozol és úgy fogysz?
2016. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Szóval azt az 1500 kalóriát szénhidrátból akarod bevinni?

Nem okos megoldás. Ha csak 4 kcal/1g ch-val számolunk, akkor az 375 g ch. Hogy ezzel fogyni nem fogsz, maximum az izmaidat építi le a tested, az is biztos.

2016. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy csak ilyet eszek, csak mondjuk naponta egyet bevágok. Mellette persze fehérje dús étkezés 1500-2000 kalóriáig.
2016. jún. 17. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen jo, de napi 1x maximum.

Pld.

R: 2 tojasos rantotta, zoldseg

T: 1 kisebb szendvics, sajttal es sonkaval

E: hekk, gyumolcs salata, limonade

U: chia mag, kokusz tejjel (20 perc kell neki a hutoben) nehany szem eperrel

V: jeges tea, smack leves, keves dio-mandula-mazsola mix

2016. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
64%

Kedves Kérdező!


Sajnos van egy rossz hírem, a terméken mindig a készételre vonatkozó kalóriamennyiséget tüntetik fel.

Tehát ha elkészíted:

100g tészta+porok+annyi víz, amennyit a gyártó előír (legyen mondjuk 350ml víz), összesen 450 g készétel. Az a 153kcal/100gkcal-al számolva… inkább le sem írnám, 688 kcal!!!

Sajnos nem csak rémisztgetni szeretnélek. Én is ettem a délutáni filmezgetéseimhez ezeket a leveseket (én a Vifonért vagyok oda), de nem fogytam... úgyhogy átvariáltam az étkezésemet egy kicsit egészségesebbre. Leírom, hátha elolvasod és hasznosítani tudod :)


Reggeli: banán + 60g zabpehely + víz

10órai: 100-200 g (lehetőleg idény)gyümölcs

Ebéd: 150-200 g fehérhús vagy hal + 150 g köret (rizs/párolt zöldség) + kis saláta + 50 g zsírszegény sajt

Uzsonna: 20 g mag (mandula, dió, törökmogyoró, kesu...) + 1 pohár joghurt

Vacsora: 2-3 db főtt tojás + friss saláta


Ez egy 60 kg-os, 168 cm-es nőnek, mint nekem, teljesen megfelel. Mellette napi 1 órát biciklizek a munkahelyre és háromnaponta futok 50 percet.

Mivel a Te méreteid nem tudom, így nehéz okosat mondani.

Ajánlom, hogy töltögesd a www.kaloriabazis.hu oldalon az étkezéseidet, így könnyen ki tudod számolni, mennyit fogyasztasz százon :)


De egy szó, mint száz, az instant dolgokat igyekezz mellőzni, sokkal hatékonyabb természetesebb ételeket bevinni, nem terheli le úgy a szervezetet, és megkapsz minden fontos ásványi-és nyomelemet, vitamint belőlük.

2016. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!