Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tojás Rántottával, tehéntúróva...

Tojás Rántottával, tehéntúróval (félzsiros), zackos levessel, gyümölccsel lehet fogyni meg persze hús és rizzsel vagy zöldséggel?

Figyelt kérdés
Szeretnék áprilisra 10 kg leadni és hogy ezekkel jól lehet e fogyni.

2016. jan. 14. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ebben én egyátalán nem vagyok biztos.
2016. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Zacskós leves - csupa méreg, ezt hagyd ki. A rizst is hagyd ki. Helyette sok zöldség, saláta, hal, csirke.
2016. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficittel lehet fogyni.

Ezekből az ételekből is ehetsz túl sokat, ami miatt nem indul majd be a fogyás.

De igen, alapvetően a tojás, túró, gyümölcs, zöldség, hús és a rizs jó alapanyagoknak számítanak, de persze sok függ az elkészítéstől is.

2016. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A levest kivéve teljesen OK ételek, s persze, hogy lehet fogyni velük, mint mindennel, kalóriadeficit kérdése.

A zöldség, hús és rántotta különösen jól laktat, a többi emberfüggő, de megértem, ha mást is akarsz enni, mint az előbbiek :)

2016. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat :) a zacsis levest nem rendszeresen fogyasztanam csak neha van itthon es megeszek, kcal erte 250 volt es egyebkent engem laktat :)
2016. jan. 17. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!