Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális ez a fogyás? Jó úton...

Normális ez a fogyás? Jó úton vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elhatároztam, hogy elegem van a túlsúlyomból, változtatok.

180 centis, 18 éves lány vagyok. Amikor vasárnap ráálltam a mérlegre 99,8 kilót mutatott. Mondjuk nem reggel, éhgyomorra álltam rá.


Minden másnap sportolok (intervallum edzést, 15 másodperc 80% feletti pulzuson, 5 ismétléssel) 1650 kcal körüli kaját eszem (ez heti fél kiló fogyásra van számolva, illetve a megszokott kajákat egészségesebb alternatívájukra cseréltem), és több, mint 100 g fehérjét (leggyakrabban csirkehúsból, zsírszegény túróból).


Mikor hétfőn (éhgyomorra) ráálltam a mérlegre, 3,7 kilóval mutatott kevesebbet, mint múlt vasárnap. Nem hagy nyugodni, hogy hogy lehet ennyire sok? Tudom, hogy sokat számít, hogy ez már éhgyomorra volt, biztos sok víz is lement rólam az egészségesebb étrend hatására, na de ennyi? Félek, hogy izmot is veszítettem, de nem tudom, hogy mit tehetnék még, hogy ezt elkerüljem?...


2016. jún. 21. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó az étrended, nem hinném, hoghy izmot vesztettél volna.

Eleve nem reggel álltál rá először, innentől nem sokat lehet kezdeni az értékkel. Ebből jöhet akár 2 kiló, ha előtte ettél és ittál is egy csomót (én ilyen melegben iszom, mint a dögény, főleg, ha mozgok). Pár nap alatt pedig akár 2 kiló leeshetett vízből, valamennyi salakanyagból s akkor még nem is fogytál semmit, de már megvan a csökkenés.

2016. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A gabona elhagyásával jár, illetve a cukrokat és a szóját is ajánlatos elhagyni, szerintem a legtermészetesebb,szerintem a LEGJOBB dolog a Te esetedben és a LEGHATÁSOSABB MÓDSZER a PALEO ÉTKEZÉS.

Nézz utána!

Figyelmedbe ajánlanám a következő oldalt:


[link]


,,Sok sikert a javuláshoz!"

2016. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!