Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudnátok segíteni egy edzéster...

Tudnátok segíteni egy edzésterv összeállításában? Többi lent!

Figyelt kérdés
2 hónapom lenne hogy kb. 20 kg-ot fogyjak . Hosszú történet ,hogy miért pont most és miért ennyi idő alatt .Nem szeretnék vitatkozni. Napi egy óra futás 100 felülés ,60 guggolás plusz a futás előtt bemelegítés/ nyújtás . Természetesen mellette egyészségeséletmód napi 1200-1500 kcal bevitel. Bírni fogom mert már csináltam és jó fizikumú vagyok van felesleg de izmos vagyok ,bírom magamat. Esetleg valaki szakmailag tudna tanácsot adni ,hogy jó-e amit leírtam ? Vagy részletesen írna -e egy edzéstervet?

2016. júl. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A napi egy óra futás rendben van persze a futás sebességétől függ de olyan 8 km legyen meg. A felülés,guggolás csak izmotít szírt nem bont tehát a futás a legjobb választás.Azért az étrended leírnád+hány kiló,milyen magas,milyen nemű vagy?
2016. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Izmot épít,zsírt nem bont
2016. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne halgass arra, aki szerint 60 guggolás izmosít

és ne mond, hogy izmos vagy, ha életedben nem edzettél.

2016. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! Még jöhetnek !

Kedves első a 8 km meglenne mindenképp.167 cm és 90 kg.

24 L. Külsőre 15-20 kg letagadhatnék!


Kedves második ,ezzel vitatkoznék. Mert szerintem zsírt is bont.


Kedves harmadik edzettem már életemben és izmos is vagyok szerintem ezt én jobban tudom mint te ,nem ez az első alkalom ,csak segítséget szerettem volna kérni. És nem csak kifejezetten sporttal és edzőteremmel lehet edzeni,hanem fizikai munkával is ..És hidd el tudom mi az !


Remélem kapok valamilyen segítő választ is ! Szép estét !

2016. júl. 2. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

vannak kőműves ismerőseim.

Tudom, hogy az ősember se járt kondizni.

De a sport rovatba kiröhögnek, ha fizikai munkával akarsz izmokat.

Olyan tanácsot nem kapsz, amivel fél év alatt lefogysz, de ha edzeni akarsz:

https://www.youtube.com/user/hunbars

[link]

[link]

2016. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!