Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti edzésterv összeállításába...

Heti edzésterv összeállításában tudnátok segíteni? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Világéletemben sokat sportoltam, (usztam, táncoltam, röpiztem) de hülyeséget csiáltam, nem ettem rendesen és emiatt az izomzatom is leépült. Sajnos nincs lehetőségem külön edzésekre, kondiba járni de formásodni és izmosodni szeretnék. Van rá időm: hétfö/kedd/péntek/szombat/vasárnap

Lenne pár kérdésem:

1.:Heti hányszori edzés lenne hasznos?

2.: 2db 2kgos kézisúlyom van, ezeket hányszor használjam egy héten?

3,:Arra gondoltam heti 2x kardió+1súlyzós de ebben nagyon nem vagyok biztos.

Előre köszönöm a válaszokat!:) (174cm, 56kg, 18/L)



2016. márc. 6. 15:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy célnak inkább tónusos, feszes szeretnék lenni mintsem vastagodni!:)
2016. márc. 6. 15:42
 2/6 anonim ***** válasza:

heti 3 teljes test edzés vagy heti 3-4 edzés izomcsoportokat felosztva

szerintem mindenképpen menj kondiba, jobb de persze otthon is tudsz saját testsúlyosat csinálni de kondi az jobb az otthoni edzés kiegészítésképpen jó lehet :D

mivel magas vagy és ahogy látom az adatok alapján vékony is lehetsz :) szóval tömegelni kell így kalóriatöbbletre lesz szükséged és a napi kalória beviteledet ki tudod számolni ha beírod a google-be ;)

2016. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ:) és hogy osszam be hogy kardió/súlyzós? Eddig youtube-on csinaltam Fitnessblender videókat, de eléggé rendszertelenül. Jó ha folytatom ezeket a videókat csak egy fix heti beosztással?
2016. márc. 6. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

súlyzózás előtt mindenképpen be kell melegíteni (kardió) 20-25 perc

megmondom őszintén hogy a két kilóval max 1 hónapig tudsz dolgozni vagy kevesebb időig utána növelni kell a súlyt ezért érdemes egy kondiba áttérni :D


de persze tudsz futni biciklizni sétálni bemelegitésként


meg olvasd el a Sárga Kapszula könyvét ;) ingyenesen letölthető abban minden le van írva :D és tudsz igazodni magadhoz, ha lenne kérdésed nyugodtan írj üziben ;)

2016. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D egyszer már letöltöttem a Sárga Kapszulát de vírusos volt szóval akkor le is mondtam róla mérgemben:// Amugy a 2 kg után mennyire érdemes emelni a súlyt?
2016. márc. 7. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:
hát mondjuk 3 :D ha már a 2 kg-ból sok ismétlést tudsz végezni akkor már áttérhetsz a 3kgra
2016. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!