A gyros hízlal?

Figyelt kérdés
Lehet venni erre fele olyan gyrost ami tortilla lapban van. Zöldségek vannak benne borjú és csirke hús (öntet nincs) . Egész nap nem ettem semmit csak azt a gyrost attól még fogok fogyni ? Egyébként fogyózok csak most jól esett :) És ha minden nap csaj 1 olyan gyrost ennék az sok lenne ?

2016. júl. 5. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden hizlal, amivel a szükségesnél több tápanyagot viszel be. Koplalni hülyeség és egészségtelen, szóval nem azon az egy kajáláson kellene aggódni.
2016. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Isten szerelmére jegyezzétek már meg végre, hogy a kalória többlet hízlal és pont!! Nincs olyan kaja, ami önmagában hízlal. Csirkét+zöldséget+rizst étkezve is lehet hízni, mekis kaját éve is lehet fogyni, ha amúgy a kalória kereteden belül vagy.(más kérdés hogy nem egészséges)
2016. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

A TicTac is hizlal, ha 50 dobozzal eszel belőle naponta.

Nem értem, hogy aki ennyire nics képben a fogyással, az hogyan talál el ebbe a rovatba.

2016. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
normálisan szoktam enni tisztába vagyok a dolgokkal :D egyébként nem koplalok elég nagy az a gyros egyáltalán nem vagyok éhes bőven elég nekem annyi kaja
2016. júl. 5. 14:57
 5/10 A kérdező kommentje:
ígyis 2 részletbe eszem meg
2016. júl. 5. 14:57
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor felteszek egy másik kérdést ez szerintetek hány kaloria lehet ? makrókra is kiváncsi lennék :)
2016. júl. 5. 14:58
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Az hogy hàny kalòria, meg mik a makròk, azt ìgy látatlanban nem lehet kiszopni az ujjambòl. Mekkora a tortilla? Mennyi a hùs ès milyen?
2016. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát nem is pontosan akarom tudni csak kb :) 30 centis kb csirke és borjú hús van benne azon van saláta meg még pár zöldség és össze van hajtva :D
2016. júl. 5. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel tudsz fogyni, de biztos nem elegendő egy napra. Szerintem biztos nincs meg 1200 kcal, ami a napi mimimum kellene legyen. Veszélyezteted, hogy lelassul az anyagcseréd, fogysz, de pöltyedt leszel, és formátlan, mert az izomból megy le, plusz egyéb fizikai hátrányok is létrejöhetnek (menstruáció elmaradása, hajhullás, gyengeség, székrekedés, szőrösödés kellemetlen helyeken mint a hát, has, tarkó, karok, bizonyos helyzetekben akár meddőség is)
2016. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tortilla lap nélkül ehetnél akár hármat is naponta, főleg, ha nincs ízfokozós fűszerkeverék és étolaj benne.
2016. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!