Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hízlal a gyros...

Most akkor hízlal a gyros vagy nem?!

Figyelt kérdés

Simán tálban, nem abba kenyeres izébe nem tudom hogy hívják. Tehát simán tálban zöldségekkel.


Bocsi csak kicsit pipa vagyok ,hogy itt gyiken olvasom a válaszokat szinte minden kajára azt írják,hogy diétába nem fér bele...


2014. aug. 8. 10:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden belefér diétába és nem.

Nincs olyan étel ami hizlal vagy fogyaszt.

2014. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

És ha minden nap megeszek egy szelet rántott csirke mellet ebédre? De pl. csokit egyáltalán nem eszek és napközben csak túrót, zöldségeket eszek akkor úgy nem fog hízlalni a rántás? Mert ugye van benne liszt.

De muszáj elfogadnom a házi kosztot és imádom a RÁNTOTT húst. :( mást megsem bírok enni, sem grillezve sem sehogy.

2014. aug. 8. 11:03
 3/25 anonim ***** válasza:
Felfogtad amit előbb írtam?
2014. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Hogy emberek ennyire sötétek legyenek, hihetetlen.
2014. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Fel, csak már megzavar az,hogy mindenki mást mond, mindenhol mást olvasok. De megfogadom a tanácsodat :)
2014. aug. 8. 11:10
 6/25 A kérdező kommentje:
Miért lennék sötét? Próbálok utána nézni a dolgoknak neten, könyvekben, prospektusokban, itt gyiken, stb. De mindenhol eltérő válaszokat kapok.
2014. aug. 8. 11:12
 7/25 anonim ***** válasza:
Neked kell eldönteni mi fér bele. Étkezz egészségesen. Ez nem csak azt jelenti, hogy nem eszel ezt meg azt, hanem tényleg egészségesen eszel, ha kell gondold végig, hogy, megéri e és vagy megeszed vagy nem. Utólag ne legyen bűntudatod.
2014. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%

Igen, mert sok az idióta.

Ezeknek a válaszait kellene kiszűrni.

Fogyás/hízás egyetlen dologtól van: kalória deficit/többlettől.

Innentől kezdve ha fogyni akarsz a cél az, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, mint amennyit felhasználsz.

Ezt kétféleképpen teheted meg: plusz kalória elégetésével, tehát sportolással, illetve kevesebb kalória bevétellel, tehát diétával.

A legjobb a kettőt együtt egy jó egyensúlyt megtalálva alkalmazni.

Na most ha kevesebb kalóriát viszel be, akkor azt nyilván úgy érdemes csinálni, hogy ettől függetlenül változatosan és a szükségleteidnek megfelelően táplálkozz, így maradhatsz egészséges.

Mert lehet ugyanannyi kalória 3 szelet dobostortában is, meg változatos zöldség, gyümölcs és hús összeállításban is.

Nyilván az előbbi szar, az utóbbi pedig egészséges.

Ezek után a hízlal-e a gyros és ehhez hasonló kérdésekre nem lehet mást mondani, mint hogy orbitális baromság.

Nem a gyros hízlal, hanem ha annyit eszel, és olyan keveset mozogsz, hogy kalóriatöbbleted legyen, amit a tested elraktározzon.

Kápiss?

2014. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ment a zöld kéz :)

Ne haragudjatok 17 éves lány vagyok, 68 kilo bár nem látszik rajtam, mert jól eloszlik és a mellem is nagy. De hajlamos vagyok a hízásra és ha nem változtatok akkor csúnyán elhízok. Már a kenyeret, édességet kivontam az életemből de vannak olyan kaják amelyek a lételemeim és a rántott husi a legfőbbként az. Egyszer próbáltam párolva enni a húst kihánytam és megbetegedtem tőle mert nem bírom az ízét :S de akkor ezekszerint nem is kell magamra erőltetni :)

2014. aug. 8. 11:30
 10/25 anonim ***** válasza:
Hátha nyersen eszed hát még jóhogy beteg leszel.
2014. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!