Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Baj ha eszek akármit?

Baj ha eszek akármit?

Figyelt kérdés

Szóval tésztát, csokit stb stb... Arra figyelek oda, hogy 1500-1700kcal körül egyek egy nap. Minden nap teniszezünk vagy biciklizünk vagy kosarazunk 1 órát.

Egyébként már fogytam 15kgot, de még 15kgot akarok. Eddig is így csináltam, csak volt aki beszólt, hogy ha diétázok ne egyek túrórudit...



2016. júl. 9. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem célod egy formás test elérése,illetve egy jó egészségügyi állapot,akkor nem baj.
2016. júl. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másmilyen. Én is fogytam már édesség mellett, de lassan sikerült lemondanom róla és teljesen elhagytam, még az édesítőt is. Persze, van akinek ez durván hangzik, de lehet, hogy neked sem ártana csökkentened, mivel egy idő utàn már egyre nehezebben fogysz.
2016. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel feszes és túl egészséges sem, mivel a csokiban sok a kcal, tehát keveset kell egyél belőle, nem marad hely az értelmes kajának.
2016. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha így is tudsz fogyni, és van elég hasznos étel a napi étrendedben, és nincsenek emésztési problémáid, akkor nem baj. Nem muszáj minden kedvezőtlen ételről teljesen lemondani, főleg, ha a teljes hiány nagyon megviselne.

Persze én jobbnak tartanám, ha az egészségtelen ételek (a túró rudi és a tészta is annak számít) csak nagyon ritkán és akkor is kis mennyiségben szerepelnének az étrendedben. Mondjuk hetente egyszer lehet egy kicsit bűnözni, vagy azt sem, hanem megtalálni azokat az egészségesebb alternatívákat, amik pótolják a hiányzó ízeket.

2016. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magához a fogyáshoz elég a kalóriadeficit.

Az én étrendemre is beszólnának sokan, kicsit sem fogyókúrás stílusban eszem, de eléggé egészségtudatosan. Fontos, hogy mit eszik az ember.

S van, aki szörnyűnek tartja a nem ideális ételek fogyasztását, de azért kicsit sem mindegy, hogy mekkora arányban van az étkezésedben. Néha egy-egy túrórudi, ha nem is jó, nem tesz beteggé... Van, akinek fontosak az ilyenek s irreális elvárni, hogy mostantól soha semmi ilyesmi.

2016. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lazíts egy kicsit, ha eddig sikerült fogynod jó úton haladsz.
2016. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!