Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3-4 kg-ot leszeretnék adni...

3-4 kg-ot leszeretnék adni nyár végére! 1400 kcal-t eszek és futok mindennap 8-9 km-t. Meg hasazok. Mennyi ido alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja,lehet. Meg az is,hogy nem. Most nem tudom megmondani, mert nincs nálam a varázsgömböm.
2016. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány kg vagy, mennyi felesleg van rajtad, meg milyen vagy genetikailag. Nincs rá általános recept. Gondolom nem vagy dagi, ha 3-4 kg fogyás a célod. Szerintem nyár végére pont sikerülhet ezzel a módszerrel.
2016. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a módszerrel ennyit biztos leadsz, söt, többet is. Nem tudom hány kg-ról indultál, de amit írtál azalapján minden hét mínusz 1 kg. Sok sikert!
2016. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Attól is függ, az az 1400kcal egészséges kajából viszed-e be. Egyébként szerintem a súlyzós edzés is nagyon hasznos lehet, a burpee-double under kombó pedig nyerő páros zsírégetés terén ;)
2016. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Függ kortól, jelenlegi testsúlytól, testalkattól stb...de matematikailag simán lehetséges: Egy ember átlag energiaigénye kb. 2000 kcal/nap, te futsz, edzel, mondjuk hogy a te igényed 2500 kcal/nap. Beviszel (kerekítsünk) 1500-at, 1000 mínusz van amit a tested tartalékaiból kell fedezni. Durván 1kg zsír (szintén kerekítsünk) 10000 kcal. Tehát 3 kg zsír lemegy egy hónap alatt...elvileg. Testsúlyodból több is mehet le, de gondolom a zsír a cél. Annyi bibi azért van a dologgal, hogy a szervezeted energiahiányát nem 100%-ban a zsírból fedezi, ha a leadott súly fele zsír akkor már jó vagy (az elején legalábbis).
2016. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Linochae válasza:
100%
Ha így nyomod, nyár végére meglesz
2016. júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gyuszi 2003 válasza:
0%
Szerintem nem kell nézned a kalóriákat, mert én fogytam 5 kilogrammot egy hét alatt,úgy hogy nagyon keveseket ettem,és szinte egyáltalán nem sportoltam. De délutánonkéntegettem egy-egy kilogramm napraforgómagot.
2016. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gyorsan fog így menni.

De ha 3-4 kg-ot (zsírt) akarsz fogyni, akkor 4-5 kg-ot kell, mert

2-3 kg csak a cukorral kötött víz, ami nagyon hamar kiűrül a szervezetből, de később nagyon hamar vissza is jön.

2016. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!