Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt lehetséges 8-10...

1 hónap alatt lehetséges 8-10 kilót leadni ha nagyon megerőltetem magam?

Figyelt kérdés

16/L

Nem évek alatt történt a hízás,kb 3 hónap alatt:( Most viszont le kéne adni..heti 5-6 óra futás,mellette súlyzó és nagyon-nagyon minimális fehérjés kaja.Tapasztalatok?:) Megy a zöld kezekcske!



2013. ápr. 30. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Kemény diétával, és sporttal havi 4-5 kiló mehetne le. 8-10 kiló sosem fog lemenni. Ugyanis ahhoz sem enni, sem inni nem szabadna, és napi 16 órát futni kéne magas pulzusszámmal. Az első nap kidőlnél. A második nap kórházba kerülnél..
2013. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
attól is függ mennyiből.. és amúgy hány cm vagy hozzá?
2013. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
173. nem vagyok kövér
2013. ápr. 30. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkabb lassan,de hatasosan kellene fogynod,es semmikeppen sem koplalassal.Söt,egyel eleget,hogy az anyagcsered felgyorsuljon.Persze itt a MEGFELELÖ kajan van a hangsuly.Sok zöldseg,gyümölcs,teljes kiörlesü kenyer,zabpehely,tejtermekek,sovany husok.Italnak pedig viz.En a helyedben olyan sportot valasztanek,ami be is jön.Ha futni szeretsz,fuss,ha kerekparozni,uszni stb. akkor pedig azt.Ez azert fonzos,hogy a sport szamodra örömöt okozzon,ne kinszenvedesnek tünjön,mert akkor egy idö utan kifogasokat keresel,es nem csinalod.

Egyebkent hany centi es kilo vagy?

2013. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Sprektum Tv csatornán létezik egy sorozat, az Operation Ozmin (Ozmin gatyába ráz). Kőkemény edzéssel 8-10 kilót fogyaszt a pasi a delikvensekről, akik 30 napon keresztül semmi mást nem fogyaszthatnak csak halat salátát, vizet. Azért megnézném őket a második hónap végén, hogy mennyit szedtek vissza, ha nem ugyanezen az éhkoppon vannak vagy akár csak némi gyümölccselkiegészítik. Szóval lehetséges, de meglesz a következménye is a jojóeffektus.
2013. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem ne fogyj le ilyen gyorsan, mert ezek a kilók ugyanilyen gyorsan jönnek vissza, de hogyha ezt kb. 2.5,3 hónap alatt adod le, az a megfelelő
2013. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
még pont 2 hónapom van rá,de szerintem megpróbálom leadni 1 alatt,mert nagyon zavar,nemis képzeled mennyire..
2013. máj. 1. 09:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Rajtam is van annyi, és engem is zavar. De azt értsd meg, hogy ha sikerül is leadnod 1 hónap alatt valami kínkeserves módszerrel, utána leállsz vele és visszajönnek a leadott kilók, vagy akár még több. Ha van rá két hónapod, akkor használd ki, add le egészségesen - és utána meg is tudod tartani...!
2013. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-3 hónap alatt sikerülhet.

1 hónap alatt is le lehet adni, de az nagyon

megviselné a szervezetedet.

2013. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Violettamánia válasza:
én 162 vagyok és 65 kiló. Sokan azt mondják hogy ez normális de én nagyon utálom és le akarok fogyni. 2 hónap alatt le tudsz fogyni ha fokozatosan ( hetenként) hagyod el a cukrot, gyors éttermi kajákat, mileriteket, kávét( már ha iszol) és a fehér lisztet. És mellé sportolj. Én táncolok ( Rockyzok) és nagyon izzasztó. De imádom. És fogyok tőle. Szóval sok szerencsét.
2015. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!