Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen hamar tudok így leadni...

Milyen hamar tudok így leadni 10 kilót?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy szeptembertől kalóriaszámlálást csinálnék. Napi 1000-1100 kcalt vinnék be, sok gyümölcsöt ennék, tojást, túrót, sovány húsokat és a péksüteményeket/édességeket elhagynám teljesen. Napi 1x ennék szendvicset reggelire (iskolában sokáig vagyok bent és mást nemigen tudok enni) ebben 2 szelet sonka és 2 szelet sajt van, valamint teavaj (zsömle).

Sajnos későn érek haza a suliból, és nagyon sokat kell tanulnom, így nem nagyon tudnék az itthoni 30-45 perc tornán kívül mást csinálni.

Viszont nagyon szeretek sétálni, így arra gondoltam, hogy mivel úgyis 1.5 km-t kell sétálnom az állomástól, a távolságot megtenném egy kis kerülővel - így 3 km-t lesétálnék kb 30 perc alatt. És arra gondoltam, hogyha tanulásban elfáradnék és lenne egy kis fél óra szabadidőm közben, megint sétálnék 3 km-t. Így, ha jó napom van, 6 km-t lesétálok egy nap egész gyors tempóban. Ezzel mennyi kalóriát égetnék el? Pluszban azt ötleteltem ki, hogy itthon csinálnék este 100 guggolást és 100 hasprést is minden nap.


Mennyire lenne ez hatékony? 3 hónap alatt le tudnék fogyni így 10 kilót?


Köszönöm előre is a válaszokat!


Megjegyezném különben, hogy amúgy sem szoktam 1300-1400 kcalnál többet enni egy nap.


Adataim: 17/L, 161 cm/59.7 kg



2016. júl. 17. 14:16
 1/3 maryca válasza:
Simán lehet ennyit fogyni sőt többet is de úgy gondolom nem kell ennyit fogynod
2016. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 km séta hány kalóriát éget ha egy óra alatt lesétálom? Ha minden nap megteszem ezt, már meglátszik egy hónap után ilyen kcal bevitel mellett? Ha emellett guggolást és hasprést csinálok, akkor eredményesebb?
2016. júl. 17. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt el kéne olvasnod :


[link]

2016. júl. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!