Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 6honap alatt szeretnek 12kilot...

6honap alatt szeretnek 12kilot fogyni. Miket egyek illetve hány kaloriat hogy meglegyen?

Figyelt kérdés
178cm 64kg 16eves lany vagyok,kérlek segítsetek!!

2016. júl. 19. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz a minimum 56-8 kg. Az alatt anorexiásnak vagy minősítve az orvosok szerint, ne akarj kórházba kerülni. Ne számolgass kalóriákat, egyél tisztán (kevés zsír, sok fehérje és szénhidrát) 1g zsír=9kcal 1g fehérje/szénhidrát=4kcal

Minden nap sportolj 30-60percet

2016. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen ez a korosztály, amelyik iskolába jár, tanul biológiát és fogyni akarásnál azt kérdezi, hogy mit egyen, amikor éppen az volt eddig a baj, hogy evett !? Túl sokat is !!
2016. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második, persze, hogy azt kérdezi, tudod, enni kell, az élet már csak ilyen, nem hagyhatja abba, mint a dohányzást és kész.


Kérdező, nehogy fogyj 12 kilót, max. keveset, ha van fölösleged, aztán szerintem szedj fel izmot.


Nincs fix étrend és kalóriakeret, akkor sem, ha megadtad ezeket a számokat. Ki kell tapasztalni, neked mi jön be. 1500 kcal alá nem mennék a helyedben, de azzal is óvatos lennék, hisz túl véznára akarsz fogyni.

2016. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Hat en ezt nem ajanlanam de mivel nagyon szeretnel lefogyni talan ez segit. Igyal kizarolag vizet, turmixolj le gyumolcsoket es 24 oran at idd azokat es mindig tarts magadnal egy uveget mert folyton ehes leszel. Napi egyszer egyel meg egy szelet sajtot hogy el ne ajulj. Ez borzaszto szar egy fiatal szervezetnek de en is csinaltam amikor annyi idos voltam mint te es igazabol segitett plusz meregtelenitett. Ez csak egy tipp. Jahh es anyad meg ne lassa h ezt csinalod mert pl az enyem kiakadt. Ezert ugy kellett tennem mintha ennek.
2016. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Jahh es veletlenul se csinald 6 hobapig hanem mondjuk egy hetet csinald a masik heten zoldseget es gyumolcsot egyel keves hussal
2016. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha írsz tudok segíteni :)
2016. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan tippeket adtok neki, hogy legyen anorexiás??? Tudom milyen az, másnak sem kívánom...
2016. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a súlyod, 60kg alatt már egészségtelenül sovány is lennél. Mi a bánatért akarsz lefogyni?


Ki van zárva, hogy 178 centivel és mellé 64 kilóval túlsúlyod legyen. Ha pl az a bajod, hogy széles a csípőd, az alkati kérdés. Azon nem tudsz változtatni ha 50 kilóra éhezteted magad akkor sem.


Mozgással tudsz formásodni.

2016. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki írta ezt a sajtos vizes dolgot annak csak annyit mondanék hogy nem szeretnek koplalni és tönkre tenni a szervezetemet,ha 1ev lesz mire elérem azt az alakot amit szeretnek akkor 1 év lesz, de ilyen egészségtelen dolgokat nem fogok csinálni..csak egészségesen szeretnek táplálkozni..a tobbieknek pedig köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 20. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!